Jõulud | Sisuturundus

7 personaliseeritud jõulukingi-ideed kodumaiselt kaubamärgilt! 

Von Baer, 6. detsember 2021 14:32

Pühade lähenedes esitame endile taas traditsioonilise küsimuse: mida oma lähedastele jõuludeks kinkida?

Von Baer, Eesti nahktoodete bränd, pakub võimalust oma nahktooted lasergraveeringuga personaliseerida. Lisaks saab väiksematele aksessuaaridele pressida initsiaalid. Personaliseerida saab näiteks rahakotte, kaarditaskuid, arvutikotte, portfelle, seljakotte, reisikotte, kosmeetikakotte ja teisi igapäevaseid nahkaksessuaare.

Graveeringuga kaunistatud kingitusele on lisatud sinu valikul tekst (näiteks pühendus/õnnitlus) või sümbol (näiteks logo), mis jääb tootele alatiseks ja tänu millele püsid kingisaajal igavesti meeles.

Kõik Von Baeri e-poest või Rotermanni poest ostetud rahakotid, kaarditaskud, püksirihmad ning muud väiksemad aksessuaarid saabuvad koos kinkekarbi ja -kotiga ilma lisatasuta.

Praktiline kingiidee mehele ja naisele: nahast rahakott ja kaarditasku

Meeste rahakott ja kaarditasku kuuluvad jõulukingituste kullafondi! Antud argised esemed on kindla peale minek, sest iga rahatasku kulub paratamatult aastatepikkuse kasutamise järel – pane järgmisel kohtumisel tähele, ehk on kingisaajagi praeguse rahakoti paremad ajad juba möödanik.

Eriti hea kingitus mehele on graveeringu või initsiaalidega personaliseeritud rahakott või kaarditasku. Selline aksessuaar jätab kustumatu mulje nii kingisaajale endale, kui ta esmakordselt kingipaki avab, kui ka teistele. Kvaliteetne käsitööna valminud rahakott koos sellele pressitud initsiaalide või graveeritud isikliku sooviga loovad eksklusiivse kingituse, mis kingisaaja silmad kahtlemata särama panevad! Näiteks suurematele rahakottidele pressime initsiaalid lausa rahakoti eesmisele küljele, et kohe näha oleks, kellele rahakott kuulub.

Von Baeri meeste ja naiste rahakotid on valmistatud kvaliteetsest veisenahast, voodrist ja metalldetailidest. Personaliseeritud aksessuaarid on täiuslikud kingitused mehele ja ka naisele, sest meenud kingisaajale iga kord, kui ta neid kasutab.

Von Baeri brändi disainifilosoofia seisneb nägemuses, et stiili ja kvaliteedi kõrval on tähtis ka toote funktsionaalsus: see peab kasutaja elu oluliselt mugavamaks ja meeldivamaks muutma.

Veel üks praktiline kingitus mehele: arvutikott

Kas sülearvuti on mehe igapäevane kaaslane teel tööle ja koju tagasi? Kui jah, siis sobiv ja meeldejääv kingitus mehele jõuludeks on kvaliteetne nahast arvutikott. Hea sülearvutikott mahutab lisaks sülearvutile endasse ka palju muid erinevaid esemeid nagu olulised dokumendid, laadijad, rahakott jne ning võimaldab need käepäraselt organiseerida. 

Kvaliteetsetest materjalidest asju on kordades meeldivam kasutada ja nad kestavad palju kauem, mistõttu pakubki Von Baer vaid premium kvaliteediga aksessuaare. 

Stiilne kingiidee: nahast püksirihm

Nahast püksirihm on riietuse keskne ja siduv osa. Von Baer on üks vähestest brändidest maailmas, kelle püksirihmad on valmistatud kvaliteetsest veisenahast ja poolväärismetallidest pannaldest. Selline püksirihm leiab auväärse kohta iga meesterahva garderoobis. Kui soovid püksirihma veelgi erilisemaks muuta, pakub Von Baer võimalust neile lisada graveering või initsiaalid.

Von Baeri tootevalikus leidub kahte sorti püksirihmu:

1) Igapäevased rihmad (casual belt), mis sobivad hästi näiteks teksastega;

2) Ülikonnarihmad (formal belt), mis sobivad hästi business või business casual rõivastusega. Need rihmad on pööratava pandlaga ja kahepoolsed (üks pool musta ja teine pool pruuni värvi) ning neid saab kanda mõlematpidi.

Aktiivne mees, kes käib tööl, trennis ja tihti reisil, tunneks suurt heameelt, kui saaks kingituseks elegantse reisikoti, mida ta oma igapäevaelus kasutada saaks ja mis argipäeva ilusamaks muudaks. Von Baeri reisikotid on läbimõeldud disainiga: neid on mugav käes ja õlal kanda ning neil on piisavalt lahtreid ja taskuid, et asju organiseerituna hoida. Igale Von Baeri reisikotile on lisatud sülearvutilahter, mis aitab väärtuslikku seadet kaitstuna igale poole kaasa võtta.

Kingitus soliidsele mehele: portfell

Kõige parem kink mehele, kes on töökas ja ettevõtlik, on muidugi portfell. Portfell, mis on sümbol iseeneses, täidab tänapäeval konservatiivse stiiliga sülearvutikoti rolli ning sobib hästi kokku ülikonnaga.

Von Baeri portfellides oleme ühendanud rangema äristiili ja kaasaegse minimalismi. Von Baeri avarad portfellid mahutavad lahedasti mehe sülearvuti, dokumendid ja märkmed, rahatasku ja teised vajalikud esemed, kusjuures kõiki neid asju on lihtne portfellis organiseerituna hoida, mis teeb sellest aksessuaarist mugava ja praktilise kingituse.

Praktiline kingitus naisele: naiste seljakotid

Seljakotid on naiste seas võidukäiku tegemas – mida oleks toredam oma jõulupakist leida kui Von Baeri imekauni naiste seljakoti!

See on ergonoomiline ja praktiline kingitus, mis muudab naise argipäeva palju lihtsamaks ja meeldivamaks. Seljakotiga on mugav käia nii tööl, reisil kui ka linna peal – eriti juhul, kui see on niivõrd maitsekas kui Von Baeri naiste seljakotid! Von Baeri nahkaksessuaarid on valmistatud kvaliteetsetest ja kestlikest materjalidest, mistõttu sobivad need kingituseks ka keskkonnast hoolivatele inimestele,

Esinduslik kingitus naisele: naiste käekotid ja arvutikotid

Tõeliselt hea jõulukink naisele, kes töötab näiteks kontoris või koolis, on maitsekas premium nahast käekott või arvutikott.

Von Baeri nahast käekotid on avarad ja mahutavad ära kõik, mis tarvis, võimaldades esemeid endas hästi organiseerida. Käe- või arvutikott on universaalne kingitus, sest kingisaaja saab seda kasutada igapäevaselt nii töölkäimiseks kui ka vabal ajal – mistõttu ta kotti kasutades sulle sageli tänutundega mõelda saab. Et muuta premium nappa või veisenahast käekott ja arvutikott veelgi isikupärasemaks, soovitame sellele peale graveerida näiteks isiklik sõnum või tsitaat.

Loodetavasti leidsid siinsest artiklist jõulukingi valikuks inspiratsiooni – ehk valisid juba südamest tuleva ja meeldejääva kingituse väljagi?

Soovitame kink tänavu aegsasti ära tellida, et see kindlasti õigel ajal saajani jõuaks ja soovime rahulikku jõuluaega!