Sisuturundus

Ära kuluta asjatult: mõistliku hinnaga disainerkaubad! 

Zalando, 2. november 2021 11:32

Tuntud disainerite riided naistele, jalatsid ja aksessuaarid on märk pikaajalisest kvaliteedist ja klassikast, mis kaunistab iga garderoobi. Enamiku arvates nõuavad sellised rõivadetailid tavaliselt märkimisväärset rahasummat, samuti oskust valida, millest võib saada suurepärase välimuse tagala ning mis ei vääri raha ega tähelepanu. Küll aga levib müüt, et disainerrõivad maksavad väga palju. Oleme koos ZALANDO ekspertidega välja valinud mitmeid populaarseid kaubamärke, mis on suurepäraseks pikaajaliseks investeeringuks ja sobivad peaaegu igaks sündmuseks. Mida siis tasub osta?

Max Mara

Legendaarsed Itaalia moemajad on nutikas valik, et hea hinnaga luksuslik välja näha. Miks? Lisaks põhibrändile on MAX MARA-l mitmeid teisi rõivasarju, mis pakuvad mõõduka hinnaga stiilseid rõivaid: SPORTMAX, WEEKEND MAX MARA, MAX & CO, MAX MARA LEISURE.

Mida siis tasub soetada? Üks populaarsemaid rõivaesemeid, mida kõik MAX MARA kaubamärgid pakuvad, on mantlid ja joped. Vali mudelid ja värvid, mis jäävad stiilseks sõltumata hooajast (näiteks beež, must või tumesinine toon). Rõivamudelid on klassikalised ja tagasihoidliku lõikega, kuid püüavad pilku tänu täiuslikule sobivusele Sinu figuuri ning ülejäänud rõivadetailidega.

Karl Lagerfeld

Selle mõned aastad tagasi siit ilmast lahkunud Prantsuse disaineri nimega saab kokku võtta terve ajastu: nii CHANELi moemaja juhtides kui oma kaubamärki luues paistis ta välja erakordse peenuse ning suutlikkusega põimida sellesse erilisi detaile. Disainerit kujutav logo on vastupidav detail, mis annab riietusele erilisust.

Mida siis tasub soetada? Vaba aja riietust võib nimetada Karl Lagerfeldi firmamärgiks. Mitteformaalsed, kuid seejuures elegantsed särgid ja džemprid, vaba aja käekotid ja spordijalatsid on iga garderoobi uhkus, mis sobib kõikide teiste rõivaesemete juurde.

Michael Kors

Mõned eelmiste hooaegade väga populaarsed kaubamärgid võivad esmapilgul tunduda juba ära leierdatud, kuid see on vale järeldus. Klassikalise vormi ja laia värvivalikuga käekotid ja kvaliteetsed ehted võivad saada üheks stiilseimaks rõivadetailiks. Põhireegel? Vali vaoshoitud ja neutraalsetes värvitoonides tooted.

Mida siis tasub soetada? Vaba aja õlakoti või suurema käekoti, mis mahutab terve elu? Selle kaubamärgi kvaliteeti teades on mõlemad valikud head. Investeeri ka teistesse vajalikesse esemetesse, näiteks vöö ja rahakott.

RAMUNE PIEKAUTAITE

Head uudised: ZALANDO müüb ka Leedu disainerite loomingut! Üks säravamaid nimesid neist on Ramunė Piekautaitė, moelooja, kes on oma brändi arendanud juba mitukümmend aastat. Tema rõivaid kannavad paljud tuntud leedulased, sealhulgas ärinaised, poliitikud ja meelelahutajad. R. Piekautaitė stiil on klassikalised rõivad, milles peegelduvad populaarseimad hetketrendid. Seega näed neis hea välja nii sel hooajal kui ka pikemas perspektiivis.

Mida siis tasub soetada? Pööra tähelepanu range lõikega klassikalistele rõivastele, mis annavad välimusele põneva aktsendi. Tähelepanu väärivad ka selle disaineri loodud jalatsid.