Jõulud | Sisuturundus

Sokisahtli jõuluaja lemmikud: pehme alpakasall ja mõnusad soojad sokid! 

Sokisahtel, 2. detsember 2021 09:21

Külmad lumised õhtud on juba saabunud, mistõttu tuleb end soojalt sisse mässida. Kõige parem viis selleks on tõmmata jalga mõnusad soojad sokid, et varvastest külm sisse ei tuleks ja ümber kaela kerida vahvalt pehme soe alpakasall. Just neid soovitab Sokisahtel ka armsale inimesele jõuludeks kinkida – pole midagi paremat kui kink, kust hõõguks soojust, hubasust, armastust ja mis oleks samas ka praktiline.

Alpakasid kasvatatakse peamiselt nende suurepärase villa pärast. Alpaka vill on läikiv ja siidine, pehme ning luksuslik. Seda peetakse lambavillast seitse korda soojemaks ja kolm korda tugevamaks, see ei ole torkiv ega sisalda lanoliini (olles niisiis allergiavaba). Alpakavillased sallid on ideaalne kingitus nendele, kes armastavad luksust! Sokisahtlis on alpakavillaseid salle nii erinevates värvides kui ka tegumoega.

Ägeda sõnumiga soojad sokid on samuti pikalt kinkijate lemmikuteks olnud. Jõuluaeg on üks parimaid perioode, millal sättida jalga pehmed mõnusad sokid ning tõmmata end kamina või teleka ees diivanile kerra. Sokisahtlis on äärmiselt lai valik jõuluteemalisi ning muude ägedate sõnumitega sokke.

Kui otsid toredat kingitust, kuid ei tea, mis see olla võiks, siis on heaks lahenduseks ka Sokisahtli kinkekarbid. Need sobivad nii jõuludeks kui ka igasugusteks tähtpäevadeks, valikus on kinkekarbid meestele ja eraldi kinkekarbid naistele.

Sokisahtlist leiad praktilise ja hea kingituse, mille üle kõik rõõmsad on!