Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi ja terapeut Dali Getter Karati seekordseks külaliseks on Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovis“ kuuendaks jäänud ravitseja Antonina.

Foto: Hannes Dreimanis
Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis 16. detsember 2021 13:19

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Terapeut Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseks külaliseks on Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovis“ kuuendaks jäänud ravitseja Antonina (74).

Ravitseja näitab saates lihtsat rituaali, kuidas saate end kaitsta halbade inimeste ja neist voolavate energiate eest. Samuti head nippi, kuidas võimuka bossiga hakkama saada. Kuidas õhtuti, enne magamaminekut, ennast halvast energiast puhastada ja palju muud põnevat.

Vaata videot!

Eesti tervendaja Antonina Kersna pani end möödunud aastal proovile Venemaa „Selgeltnägijate tuleproovis“. Varem on seal häid tulemusi teinud Marilyn Kerro, kes on kahel korral jäänud teiseks. Antonina pääses 21. hooajal kuue parima nõia sekka. Saate võitis Oleg, kes on varem võitjaks tulnud Aleksander Šepsi vend. 2016. aastal osales Antonina ka „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“, kus ta kahjuks võidukarikat koju ei viinud – ta sai teise koha. Ka Antonina tütar Sirje Lindoja on ravitseja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Tea 17. detsember 2021 15:10
Terapeut (?) Dali Getter Karat 17. detsember 2021 07:31
See terapeudi ametinimetus on ikka täitsa ära lörtsitud. Tänapäeval on iga inimene terapeut, kes on mingit toiduvärki või muud unu-munu käinud kusagil kursustel kuulamas. - Spirituaalne õpetaja ja mentor, motivatsioonikõneleja ja õnnekoolitaja. https://www.dalikarat.com/
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS