Jõulud | Sisuturundus

TOP 6: kõige populaarsemad meenemündid, mida jõuludeks kingitakse! 

Aurea Regina, 29. november 2021 12:51

Jõulud – aasta oodatuim ja glamuurseim aeg on saabumas. Säästa aega ja osta kingitused oma kallitele juba aegsasti. Aurea Regina Mündipoest leiavad päkapikud kõik vajaliku oma kingikottide täitmiseks. 

Meie kingisoovituste TOP on siin:

Klassika aastast 2011 – ehtsa ristikheinalehega kuld- ja hõbemündid.

Õnn  kaasa! 1-grammine kuldmünt ehtsa ristikheinalehega ja suurem sugulane Unts Õnne roosa kullaga hõbemünt on aastaid olnud päkapikkude lemmikud.

Aasta 2022 on Hiina kalendri järgi Tiigri aasta. Tiigri aasta münt on suurepärane kingiidee nii neile, kes sündinud Tiigri aastal kui ka hea õnne talisman kõigile, kes loodavad uuelt aastal edu ja õnne.

Valik on rikkalik, vaata SIIN!

Hobuseraua kasutamine õnne sümbolina pärineb varajastest aegadest, kui hobustel oli paljude inimeste elus lahutamatu osa. Hobuserauad olid algselt valmistatud rauast – materjalist, mis usuti peletavat vaime. Aurea Regina Mündipoest leiab hobuserauakujulisi hõbemünte nii klassikalises versioonis, veidi rustikaalse viimistlusega kui ka glamuursena, roosa kullaga kaetuna.

Austria rahapaja iga-aastane uue aasta sooviga hõbemünt on elegantne ja stiilne võimalus soovida Head Uut Aastat! Sel korral on teemaks Õnnelind.

Lõhnavatest kuuseokstest Jõulupärg punastest marjade ja kuldsete lintidega on aegumatu klassika. Ja täpselt nii on see ka meie jõulumündil.

Rohelise emailiga viimistletud kuuseoks, osaliselt kullatud okste servad ja punaseks emailitud marjad teevad sellest lummavalt kaunist hõbemündist ideaalse kingituse jõuludeks!