Sisuturundus

JÕULUKINKIDE AEG! Milliseid toredaid kingitusi teha mehele, naisele ja lapsele? 

Kaup24, 1. detsember 2021 10:39

Foto: Envato Elements

Käes on jõulukuu! Paljude inimeste jaoks on see kõige lemmikum aeg aastast – just siis jääme ootama paksu ja kohevat lund, hakkame maiustama piparkookide ja mandariinidega, joome glögi, toome kuuse tuppa, paneme armsad kaunistused üles ning võtame aja maha, et veeta rohkem meeldejäävaid hetki armsate inimestega.

Detsembri lõpus tuleb meid rõõmustama jõuluvana – nii asutaksegi aegsasti mõtisklema, mida jõuludeks kinkida. Loomulikult on inimesi erinevaid. Mõni ostab jõulukingid ära juba varakult (novembris või siis varemgi), kuid teised jätavad need täiesti viimasele hetkele. Pea meeles, et mõned päevad enne jõule toimub kaubanduskeskustes alati suuremat sorti möll, mis pole teps mitte meeldiv. Kõik avastavad ju viimasel hetkel, et üks või teine jõulukink on puudu… Kui soovid oma jõuluostud teha mugavalt, kiirelt ja ilma liigsete ebavajalike kontaktideta, siis tasub seda teha e-poodide kaudu, kus on meeletult suur hulk kõiksuguseid tooteid.

Loomulikult on kinkide valik väga lai ja palju sõltub ka eelarvest. Et sul oleks aga lihtsam valikut teha, annab Kaup24 toredad jõulukingiideed.

Mida kinkida mehele jõuludeks?

Olgu selleks jõulukink isale, vennale või oma kaasale – mida neile kinkida, mõtisklevad paljud naised. Arutledes, millised jõulukingitused sobiksid, mõtle esialgu nende iseloomu, hobide ja huvialade peale. Jõulukingid meestele võivad olla väga eriilmelised ning tuua armsa inimese näole naeratuse.

Võib-olla sobiks talle mõni elamuskingitus, näiteks rallimine ägeda autoga, langevarjuhüpe, teatripiletid või massaaž? Väga populaarseteks kingitusteks on ka erisugused aksessuaarid. Kuna käekell on ajatuse ja stiili näitaja, kingivad paljud naised oma meestele või isadele just käekella. Sellest, et üks käekell juba kodus olemas on, pole probleemi. Stiilsel meesterahval võib vabalt olla mitu käekella varuks. Üks neist olgu näiteks nutikell, tänu millele saab enda tervisenäitajaid jälgida. Aksessuaaride hulgas on üsna populaarsed ka rahakotid ja vööd, mis on igapäevases kasutuses ja mida on ehk vaja aeg-ajalt välja vahetada.

Mida kinkida naisele jõuludeks?

Kipub vist olema, et mehed on kehvemad jõulukingituste valijad kui naised. Aga pole hullu, anname soovitusi, millised on toredad jõulukingid naistele!

Nagu meestegi puhul, on elamuskingitused väga sobilikud. Kui kaasa armastab lugeda raamatuid, siis võiks kinkida raamatupoe kinkekaardi või valida ise mõni põnev teos (lähtudes naise, mitte iseenda huvidest).

Kui otsid kingitust enda naisele, siis pane tähele, milliseid ilutooteid ta kasutab. Võib-olla hakkab mõni kreem või parfüüm otsa saama? Huupi ei maksa moes tooteid valida, sest enamikel naistel on kindel stiil ja maitse.

Pesu on väga seksikas kingitus. Aga siingi tuleb veidi ette valmistuda ja salaja naise pesusahtlis ringi vaadata – oluline oleks välja uurida tema rinnahoidja suurus, sest selle järgi saad soetada talle uue komplekti.

Ka jõulukink emale võib peavalu valmistada. Laias laastus võid kinkida talle mõne kinkekaardi või siis näiteks tervisetoote. Vanemate inimeste jaoks kipub ju kõige paremaks kingituseks olema tervis, nii et miks mitte kinkida D-vitamiini või siis nahka turgutavaid preparaate?

Mida kinkida lastele jõuludeks?

Jõulukingid lastele on ilmselt kõige lihtsamad – esiteks on mänguasjapoed triiki täis ägedaid lelusid ja suure tõenäosusega ütleb su laps ise, mida tahab.

Kui soovid, et laste jõulupakid sisaldaksid midagi arendavat, siis vali raamatud, lauamängud või LEGO klotsid. LEGO klotsidega mängimine arendab lapse kujutlusvõimet, ruumilist mõtlemist ja suurendab loovust. Klotside kokku panemine on ka ideaalne ühistegevus, kus terve pere saab käe külge panna.

Mis puutub raamatute lugemisse ja lauamängude mängimisse, siis on see hea harjumus, mida lapsele sisse juurutada. Muidu kipuvad põnnid ju liigselt erinevate ekraanide ette kinni jääma.

Kui sul on ka pärast neid soovitusi veidi keeruline välja mõelda, mis on hea kingitus, siis on sulle ehk abiks Kaup24 advendikalender - siin avaneb iga päev üks uus kingisoovitus!

Ja siis pakkima!