ÕL TV | Õhtuleht

„PUUDUTA MIND“ 212. SAADE | Mis meil viga on, et sallime, talume ja aktsepteerime ebaterveid ja kahjustavaid inimsuhteid? (1)

Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis, 7. detsember 2021 22:09

„Puuduta mind“ saate külaline on Eeva-Liisa Vahtra, saatejuhid Anu Saagim ja Sirje Presnal.

Foto: Hannes Dreimanis

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Müstilistele teemadele pühendunud ajakirjaniku Sirje Presnali ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on psühhoterapeut ja enesearengu õpetaja Eeva-Liisa Vahtra.

Ühiskonnana oleme praeguseks jõudnud arusaamise ja hoiakuni, et füüsiline vägivald ning seksuaalne väärkohtlemine pole inimsuhetes normaalne, vaid on ebaterve. Seejuures tolereerivad kahjuks paljud inimesed suhetes vaimset ja emotsionaalset väärkohtlemist ning vägivalda, oskamata seda kuidagi parandada või ettetulevaid olukordi ja inimsuhteid muuta. Just emotsionaalsest väärkohtlemisest ja nartsissismist seekordses saates räägimegi.

Vaata videot!

Kes on Eeva-Liisa Vahtra?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.12.2021
„PUUDUTA MIND“ 215. SAADE | Teele Viira uute tuulte pöörises: mingil hetkel sai mul mõõt täis, tahan elada täiesti tavalist elu!
16.12.2021
„PUUDUTA MIND“ 214. SAADE | Ravitseja Antonina: kõige jubedam oli, kui ühe seansi ajal vaatasid patsiendi seest mulle vastu maod
11.12.2021
„PUUDUTA MIND“ 213. SAADE | Numeroloog Timo Reinpal: aastal 2022 ootab meid ees karm kohtupäev ja uus algus
29.11.2021
„PUUDUTA MIND“ 211. SAADE | Naiselikkuse teejuht Meriliis Sulg näitab, kuidas muuta oma keha voolavamaks ja graatsilisemaks