Eesti uudised

Tartu Treffneri gümnaasiumi direktori hinnangul naudivad lapsed „tänu“ distantsõppele koolis käimist rohkem kui varem!

TALLINNA DISTANTSÕPE OLI MÕTTETU! Koolide kiirtestimine andis sama hea tulemuse!

Nils Niitra, 25. november 2021 18:43

10 KOMMENTAARI

j
juga/ 29. november 2021 20:27
No mis toimub, vaba ajakirjandus? Kirjutasin enne, ja ilmus, et järsku korraga ilmus kõigile kommentaaridele juurde 23 miinust. Et trollidest keegi tööle aetud. Ja nüüd on see kommentaar üldse kadunud, pole isegi jälge eemaldatud kommentaarist.
j
juga/ 27. november 2021 23:01
Brežnev jooksis Reaganiga kahekesi võidu, loomulikult kaotas pika puuga. NSV Liidu meedia kommentaar- meie riigipea saavutas kõrge II koha, tema konkurent jäi eelviimaseks. Meie valitsuse hääletorud ja n.ö.peavoolumeedia on saavutanud juba pea sama suure osavuse infoga mängimisel ja selle vajaliku nurga alt esitamisel.
r
ReMark/ 26. november 2021 07:57
Huvitav järeldus. Samas distantsõppel toimus pidev õppeprotsess aga kui nn "avatud koolis" avastatakse nakatunu, siis temaga kokkupuutunud lähevad isolatsiooni ja on kodus ning ei osale õppetöös. Tagasi koolis vajavad nad järeleaitamist, mis suurendab järjekordselt niigi ülekoormatud õpetajate koormust. Need numbrid statistikas ei kajastu. Kõlvarti otsus oli ilmselgelt adekvaatne ja ka õpetajatest hooliv. HTM võiks oma "solvumisest" juba üle saada ja uurida paljud õpetajad on covidiga pihta saanud ning millised pikaajalised tervisemured sellega kaasnevad.
n
No mida iganes, kiitmast ma ei väsi..../ 26. november 2021 08:30
Nakatumine langes koolivaheaja lõpus...!!! Testimine on sama tõhus nagu testimine...!!! Kodusel õppel ei olnud kõik koolid, vaheajal olid kõik koolid. No kuidas saab väita, et kokkupuuteid vähendades viiruse levik ei vähenenud. Kui Kõlvart ei oleks teinud otsust koolide osas, siis ei oleks mingit testimist koolis. Kersnal oli vaja Kõlvartile koht kätte näidata ja sellest siis testide muretsimisega rapsimine. Poliitilist kõvatamist näitab ka see, et koolis testimisest on räägitud juba kevadest saadik. Pange tähele:räägitud!!! Kõlvarti otsus pani Kersna lõpuks ometi tegutsema.
n
No mida iganes, kiitmast ma ei väsi.../ 26. november 2021 08:32
Testimine on sama tõhus nagu testimine...!!! testimine* distantsõpe.
u
uik/ 25. november 2021 23:01
Kadastik ei sobi siin kommenteerima, sest ta töötab poliitilises ministeeriumis HTM ja on asjast huvitatud isik. Ja ta valetab. Tervisameti andmed seisuga 22. nov ütlevad selgelt, et just laste seas on nakatumine kõige kõrgem. Koolides on tulnud ka koldeid juurde, mitte vähenenud. Kadastik on väga kahjilik isik.
t
Teeline/ 26. november 2021 00:05
Loomulikult tuleb koolides koldeid juurde, kuna vaktsineeritud lapsi enam testima ei pea. Seega saavad nad vabalt viirust levitada.
r
roobert/ 25. november 2021 21:54
Oleks mina kohe nii tark kui Kadastik on tagantjärgi...
t
Trkng/ 25. november 2021 21:17
Mul ka kolm koolilast kodus. Keegi ei kurtunud distantsõppe üle ja said oma asjad kenasti tehtud. Aga enne ja pärast vaheaega oli palju õpetajaid haiged, nüüd seis märksa parem.
a
25. november 2021 19:40
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
Tere/ 25. november 2021 19:58
Kadastik räögib ju seda juttu mida liina ootab. Selle pärast ta ongi liina nõunik.