Eesti uudised

Alar Karis: „Tunne on tühi ja kraapiv. Lahkus Peeter Olesk."

Ohtuleht.ee, 25. november 2021 17:27

5 KOMMENTAARI

s
sellel mehel/ 26. november 2021 08:16
peabki tühi tunne olema, See mees on ise üks neist, kes propageerib rahvast vaksima , st. ennast hävitama. Olesk oli ju oma kolmikdoosi kätte saanud, enne kui haigestus ja ikkagi suri. Kroonilised haigused ei lähe arvesse, kuna kõik need haigused on meedikutel teada ja ikka süstitakse neid õnnetuid, kuigi on selgelt vastunäidustuse vaktsiinile.
k
Kurja varjud venivad pikemaks/ 25. november 2021 19:02
https://www.youtube.com/watch?v=ek2PAwyBxjM
v
v/ 25. november 2021 18:55
Kõigil on kahju kui kellegil lähedane koroona kätte sureb.Aga milles see asi.Eks ikka vaktsineerimine süüdi Mõnda murrab esimene,mõnda teine,mõnda kolmas ja mõnda neljas doos.Peeter Oleski murdis kolmas jäädavalt aga Aadu Must peale kolmandat doosi vaevleb haiglas.Eks kui pääseb siis võibolla neljas doos võtab inimese jäädavalt.Keegi ei tea seda.Ja samuti ei tea selle vaktsiinide hilisemat mõju inimesele.Mõnele vast midagi aga need kellele halvasti ei tea keegi.Teadlased ja arstid sama targad kes ei tea.
e
e./ 25. november 2021 19:37
Ühes teises artiklis kirjutati, et hr. Olesk tundis end sel sügisel terviselt paremini aga väljas ei käinud vaid võttis sõpru vastu kodus. Ja ka nakatus kodus? Ehk isegi topeltvaktsineeritu vahendusel? Minu teada on viiruseleviku tõkestamise võlusõnaks hea ventilatsioon. Hea õhuvahetusega kohvikus võib sõpradega suhtlemine olla isegi ohutum kui keskmises kodus. Muide, otsige viirust tapvat UV-lampidega õhupuhastit, kui ka väiksemas ruumis soovite viirusohtu vähendada. Tean 2-t med.asutust, kus mainitud õhupuhastiks on Dezar. Ei tea, ehk on tootjaid vahepeal lisandunud.
ü
Ülle Okas/ 25. november 2021 18:19
Minu sügav kaastunne omastele. Kahju, et vara lahkuvad just parimad meist.