Jõulud | Sisuturundus

Kodumaine kingitus on hea valik: TUUB on uskumatult praktiline ja stiilne riideese! 

TUUB, 26. november 2021 16:19

TUUB on väga vinge rõivabränd, sest teeb ainult praktilisi ja hästi läbi mõeldud riideid, mis sobivad küll iga inimese riidekappi. Ja seda eetiliselt Eestis. Nii naistele kui ka meestele.

100% meriinovillased multifunktsionaalsed torusallid, mida TUUB toodab oma klassikaliste soojade kehakookonite jääkidest, sobivad kandmiseks sulle, talle, neile ja kõigile noortele alates 14. eluaastast.

Kui kleitidest ja sallidest midagi veel üle jääb, toodetakse väga populaarseks osutunud sääriseid, nende ülejääkidest mõnusaid scrunchi patsikumme ning päris pisikestest jääkidest seotakse toote etikettidele paelad. Nende nn jääktoodetega on eriti tore see, et nad on ka väga hea hinnaga! Ega TUUBi kleit ka ise väga kallis ei ole, arvestades tema praktilist väärtust ja kõrget kvaliteeti – saad omale mõnusa elukaaslase mitmeks aastaks.

TUUBi uued pidulikud dressipüksid on aga UNISEX. Need supermõnusad püksid on tehtud ookeaniprügist ning nendega on mugav reisile minna, terve päeva kodus veeta või siis õhtul hoopis teatrisse minna!

Eriti armastavad TUUBi inimesed, kes käivad tihti reisimas! Tänu sellele mitmekülgsele riideesemele on kohvrisse ka vähem asju vaja pakkida. Niisiis sobib TUUB kingituseks aktiivsetele ja uudishimulikele inimestele. 

Elegantne must torupakend teeb TUUBist mugava kingiidee – pole vaja lisapakkimist ega kotikesi, lihtsalt pane ilus toru kuuse alla.

Klikka omale kodumaine kingitus e-poest.

TUUB on üks hea asi!