Sisuturundus

VIDEO | Zalando käivitas emotsionaalse jõulukampaania, et innustada kogu Euroopat taas rõõmu tundma! 

Zalando, 11. november 2021 12:37

·       Zalando käivitab laiaulatusliku pühadekampaania, et levitada rõõmutunnet üle kogu Euroopa, kutsudes kliente üles jagama oma tõelisi rõõmuhetki.  

·       Telereklaamis, mille on filminud Grammy nominent Savanah Leaf, on kujutatud pühadeaegset taas tuntavat rõõmutunnet lähedaste erilistes hetkedes.

Euroopa juhtiv moe ja elustiili veebiplatvorm Zalando jagab pühadeaegsel perioodil oma laiaulatusliku pühadekampaaniaga rõõmu üle kogu Euroopa, pühitsedes kõiki meie õnne- ja rõõmuhetki.

Kampaania #JoyIsOurs keskmes on emotsioonidest pakatav ja võimas rõõmuhüüe, mis kajastab pühadeaja olemust. Olgu tegemist igatsusega perekondlike koosviibimiste järele, vanade sõpradega taaskohtumisega või kõige kallimaga veedetud väärtuslike hetkedega – Zalando julgustab inimesi tundma rõõmu igal võimalikul moel. #JoyIsOurs on sihikindel samm „uude normaalsusse”, unustamata neid väljakutseid, millega oleme viimastel kuudel silmitsi seisnud.

Zalando seab esikohale inimeste tundeelamused, keskendudes täispikas telereklaamis taas tuntava rõõmutunde kujutamisele lähedaste inimeste erilistes pühadehetkedes. 2012. aasta olümpiasportlase Savanah Leafi, kellest on tänaseks saanud Grammy nominendist fotograaf ja režissöör, filmitud kampaania luuakse erinevates vormides. Lisaks põhivideoklipile ja liikuvatele välimeediavahenditele kasutatakse kampaanias ka emotsionaalseid fotokaadreid, mille on üles võtnud Brooklynis töötav tuntud fotograaf Geordie Wood, ning ettevõtte sotsiaalmeediakanalites luuakse sisu koos kampaanias osalejatega. 360° kampaania on loodud koostöös loovagentuuriga Anomaly. 

Foto: Geordie Wood

„Viimased kaks aastat on pakkunud meile kõigile palju väljakutseid ja Zalando soovib pühade ajal heaolutunnet tõsta, mil inimesed üle Euroopa soovivad kaotatud aega tasa teha,“ ütleb Zalando globaalse turunduse asepresident Ralph Rijks. „Zalandos on eneseväljendus osa meie DNA-st ja #JoyIsOurs kampaaniaga loodame luua keskkonna, kus meie kogukond saab end väljendada ning oma rõõmuhetki ja lõbusaid mälestusi teistega jagada, eesmärgiga luua pühadeajaks positiivne õhkkond.“

#JoyIsOurs kampaania jätkuna jagavad detsembris Zalando sõbrad üle terve Euroopa sotsiaalmeedias pilte sellest, mida tähendab nende jaoks rõõm, luues nii veel ühe rõõmulaine. Inspireerivate kampaanias osalejate seas on nii näitlejaid, modelle, kaubamärke kui ka partnereid, kellega Zalando 2021. aastal koostööd on teinud.

#Joyisours

@Zalando

ZALANDO KOHTA:

Zalando on Euroopa juhtiv moe ja elustiili veebiplatvorm. 2008. aastal Berliinis asutatud ettevõte pakub rõivaid, jalanõusid, aksessuaare ja ilutooteid ning paneb 23 turul ligikaudu 45 miljonit aktiivset klienti pealaest jalatallani moodsalt riidesse. Rahvusvaheliste kaubamärkide valikus on nii maailmakuulsaid nimesid kui kohalikke kaubamärke. Platvorm on terviklik moesihtkoht inspiratsiooni saamiseks, innovatsiooniks ja suhtlemiseks. Töötame Euroopa moodsaima tehnoloogiaettevõttena selle nimel, et leida digitaalseid lahendusi moeteekonna iga teguri jaoks: meie klientidele, partneritele ja kõigile Zalando väärtuslikele osapooltele. Meie visioon on olla moe lähtepunkt ja jätkusuutlik platvorm, millel on positiivne mõju inimestele ja meie planeedile.