Maailm

VIDEO | Rahasadu San Diego maanteel päädis hulluse ja vahistamistega (14)

Toimetas Annika Erg, 20. november 2021 18:23

Pilt on illustreeriv

Foto: Reuters / Scanpix

Californias San Diego maakonnas juhtus absurdne õnnetus, kui rahaveoautost pudenes maanteele suur hulk raha.

Sotsiaalmeediasse postitatud videotest on näha, kuidas inimesed tormasid teele sadanud rahatähti kokku korjama, vahendas BBC News.

Politsei kirjeldas, et inimesed sattusid lendlevatest dollaritest elevusse ning liiklus jäi täiesti seisma. Kaks inimest vahistati, kuna nad ei lubanud oma autot läbi otsida, ning nendel, kes raha endale kojasid, paluti see tagastada. Juhtumit kutsuti lahendama ka FBI.

Rahaveoauto uks paiskus reedel kella üheksa ajal hommikul sõidu ajal lahti, mistõttu pudenesid sularahakotid teele ja purunesid.

„Raha kukkus soomustatud autost välja, mis iganes selle põhjuseks ka oli. Igal pool lendles vabalt raha,“ kommenteeris patrullpolitseinik Jim Bettencourt, kes hoiatas, et raha korjamine ja endale jätmine on ebaseaduslik. „Kui maanteele kukuks kellegi autost hunnik televiisoreid, siis ei tohiks sa neid ju endale võtta,“ tõi ta näite.

Sündmuspaigale sattus ka suunamudija Demi Bagby, kelle tehtud videost on näha, kuidas möödasõitjad korjavad ja mängivad ühe- ja 20-dollarilistega. „See on kõige pöörasem asi, mida näinud olen!“ ütleb Demi.

Politsei teatel sattus inimeste kätte palju raha, kuid täpne summa pole veel selge. Inimesed on hulga raha ka juba tagastanud.