Sisuturundus

Kuidas naine orgasmini viia – seksikad musta reede pakkumised! 

Must Panter, 22. november 2021 10:21

Nii, mehel kulub 5,44 minutit – aga naised vajavad umbes 20 minutit, et orgasmini jõuda. Sellepärast naised teesklevadki orgasmi. Aitab sellest! Pühi magamistoast sügispimeduse tolm seksika üllatusega ja paku kallimale naudingut, mida ta väärib! Kui sina oled üks neist, kes nahistab kord kuni kaks nädalas ainult voodis enne uinumist, siis on soovitused just sinule. 

LOVE NEST Sinu ja Tema vibraator hullutab naist mehe käte vahel       

Love Nest paaride vibraator stimuleerib suguühte ajal naise kliitorit ja g-punkti. Anna pult härra kätte ja lase temal juhtida. Enamus naise orgasmidest on kliitoril ning Love Nest suristab suguühte ajal läbi kõik naise mõnunärvid. Mees naudib penetratsiooni tihedamas vagiinas. Win-Win mõlema partneri jaoks.

Kliitorit imevad ja G-punktil vibreerivad armukesed: OHMAMA, MONA AMI JA CHISA

Luksusklassi vibraatorid, mis imevad kliitorit ja vibreerivad g-punktil. G-punkti orgasmini jõuavad naised klassikalise penetratsiooni kaudu harva. 75% naiste orgasmidest on kliitoril. Need armukesed imevad kliitorit masseerides kõiki kliitoril asetsevaid 8000 närvi. G-punkti massaažiks on abimehed varustatud võimsa mootoriga. Kaks ühes massaaž garanteerib igale naisele võimsa orgasmi.

ULAKAS DAAM KINKEKOMPLEKT NAISELE

„Ulakas Daam” kinkekomplekt vürtsitab magamistuba nagu kuum chilli. Ehi oma kallim seksikate pärlistringidega, mis õrritavad kandes kliitorit. Seejärel kanna kliitorile Vibroh vedel vibraator, mis erutab naise kliitorit ja muudab selle tundlikumaks. Masseeri õrnalt käega. Seejärel lülita sisse Ohmama kliitori vibraator, millel on koguni 36 erinevat vibratsioonimustrit. Minutiga orgasmini – naised on alati teadnud, et parim kliitorimassaaž oma mehe poolt on ringjad liigutused kliitori ümbruses. Ohmama vibraator teeb selle liigutuse veelgi paremaks.

PAARIDE NAUDINGUD sekslelude komplekt paneb toas mööbli lendama

Paaride Naudingud on ideaalne kingitus paaridele sügispimeduse magamistoast minema pühkimiseks. Kinkekomplektist leiad 15 toodet mehe ja naise naudinguteks, et saaksid iga päev oma kallimale üllatuse teha. Kaal 1,56 kg. Mõõdud: 34cm x 24,5cm x 10,5cm

2021. AASTA NAISTE POPULAARSEIMAD VIBRAATORID NÜÜD SUPER HINNAGA

NO SEVEN, NO EIGHT JA PINK ROSE ei jäta kedagi külmaks.

HULLUTA TEDA AVALIKUS KOHAS VÕI MAAILMA TEISEST OTSAS KAUGJUHITAVA VIBROKUULIGA

SVAKOM ELLA ja ANNE’S DESIRE VIBRAATORID

Naise G-punkt asub tupe avast 2,5-8cm kaugusel ning vibrokuul vibreerib täpselt õiges vahemikus ning seda väga võimsalt. Juhi vibrokuuli kellast, äpist või otse toote nupust. Seks avalikus kohas ei ole kunagi nii lõbus olnud. Valmistatud siidiselt siledast meditsiinilisest silikoonist, 100% veekindel ja kaugjuhitav. 

LOVEBOXX PAARIDELE KÜTAB MAGAMISTOA KUUMAKS

Selles vallatus komplektis on kõik vajalik olemas pööraseks ööks: 

Erinevate uuringute kohaselt suurendab seksivaene elu stressi ja immuunsüsteemi nõrgenemist. Seksuaalse tervise eest hoolitsemine on igaühe enda kohustus. Orgasmid on äärmiselt tervislikud ja sekslelude toomine paarisuhtesse hoiab rutiini kaugel eemal.

Julgege katsetada ja uusi asju avastada erootikapoe Must Panter hoolega valitud toodete hulgast.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter