Tõnis Mölder

Foto: Stanislav Moškov
Delfi, Eesti Ekspress 19. november 2021 11:09

Mitu allikat on kinnitanud, et oluline osa endise keskkonnaministri Tõnis Möldri tagasiastumiseni viinud probleemidest oli seotud hasartmängudega, kirjutab Delfi.

Delfile ei ole probleemi ulatus teada, samuti pole selge see, kas Mölder tegi tagasiastumise otsuse ainult isiklikest ja perekondlikest kaalutlustest lähtuvalt. Ministritel on enamasti riigisaladuse luba. Selle saamise ja hoidmise üks eelduseid on sõltuvusprobleemide puudumine.

Keskerakonna riigikogu fraktsiooni esimees Jaanus Karilaid kinnitas Delfile, et Tõnis Mölder on oma probleemidest erakonna juhtkonnas rääkinud. Karilaid: „Ütleme, et kui kellelgi on sõltuvused, siis on see ka tervisega seotud. Küll Tõnis ise kommenteerib oma isiklikke probleeme.“

Loe refereeritud artikli täisteksti Delfist.

Reedel kirjutas Eesti Ekspress, et väidetavalt on Mölder võlgades ja juhtunu tõttu kannatab tema eraelu. Registrid näitavad, et viimasel ajal on tema sissetulekud kahanenud. Kaks aastat tagasi teenis ta aastas 91 000 eurot, mullu vaid 76 000 eurot. Mullu müüs pere maha ka oma korteri Pirital ja elab nüüd üürikorteris. Tõnisel pole ka enam väärtpaberiportfelli (muu hulgas Tallinna Kaubamaja, Merko Ehituse, Silvano Fashioni ja Nordeconi aktsiad).

Loe refereeritud artikli täisteksti Eesti Ekspressist.

Samal teemal

Kommentaarid  (82)

Mann 20. november 2021 09:46
Maaslamajat ei lööda,aidatakse püsti!
maakas 20. november 2021 11:35
No meie ajakirjanikel on nüüd vähemalt 2 nädalat panna pealkirju ja ARVATA, nagu neil kombeks oma rikutuse tasemelt. Väga vastik. Aga Mölderi perele jõudu ja mõistmist. Küll nad koos asjast üle saavad.
Jep 20. november 2021 09:20
Eks neid sõltuvusi tuleb ikka ette. Noor mees küll saab üle. Näiteks mina olen arvutisõltlane ja ilmselt mitte ainuke. Sestap ei ole siin parastada midagi.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS