Aveli Jänes

Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis 19. november 2021 23:36

Aveli Jänes, keda teatakse tele­saadete „Teekond iseendani“, „Armastust otsides“ ja „Hooaeg“ kunagise saatejuhina, tegeleb täna hoopis põnevamate teemadega. Ta on need ise välja mõelnud ja ellu viinud. „Eestlastel on kõigil alateadlik stress ja see mõjutab nende igapäevast funktsioneerimist, aga mul on sellele lahendus,“ põrutab hakkamist täis naine.

Vaata videot!

Aveli Jänes, keda teatakse tele­saadete „Teekond iseendani“, „Armastust otsides“ ja „Hooaeg“ kunagise saatejuhina, tegeleb täna hoopis põnevamate teemadega. Ta on need ise välja mõelnud ja ellu viinud. „Eestlastel on kõigil alateadlik stress ja see mõjutab nende igapäevast funktsioneerimist, aga mul on sellele lahendus,“ põrutab hakkamist täis naine.Vaata videot!

Aveli, oleme harjunud sind nägema telesaadete nagu „Teekond iseendani“, „Armastust otsides“ ja „Hooaeg“ saatejuhi rollis. Nüüd oled teinud täieliku kannapöörde ja märksõnaks on hoopis inimeste aitamine videoteraapiaga.

Täpselt nii. Olen selle tegelikult nimetanud enesekogemuslikuks videoteraapiaks. Kas sina vaatad oma videointervjuusid või telesaateid, kus osaled?

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • 8 digiväljaande lugemisõiguse
  • Üle 1300 tellijale mõeldud artikli kuus
  • Jagada tellimust 4 sõbraga
  • Võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99