PÄÄSU POLNUD: Väike suvila põles sisuliselt maha.Foto: Maria Kilk
Arvo Uustalu 9. november 2021 20:40

Teisipäeva hommikul kümmekond minutit enne kella kaheksat teatati häirekeskusele, et Sillamäel Sputniku aiandusühistus põleb suvila, kus elanud mehe elu kahjuks päästa ei õnnestunud.

Tulekahju toimus suure suvilakooperatiivi väikeses ühekorruselises kivimajas. Maja vahetus läheduses on kümneid ja kümneid hooneid, kuid enamikus neist püsivalt ei elata. Seetõttu märgati tulekahju alles siis, kui leegid olid juba katusest väljas. Kohale kiirustanud päästjad viisid läbi suitsusukeldumise.

Kell 8.22 jõudis sündmuskohale lapselaps, kes andis teada, et majas elab tema vanaisa. Kahjuks leidsid päästjad kell 8.31 hoonest hukkunu.

Majas oli elekter ja küttekolle.

Ida päästekeskuse kommunikatsioonijuhi Seidi Lamus-Tšistotini sõnul hukkus 69aastane mees suitsetamise tõttu. Suvilaühistust tõdeti, et hukkunud härra tarvitas alkoholi juba teist nädalat jutti, ja kinnitati, et tegu oli ka kirgliku suitsetajaga.

Tänavu on tulekahjudes hukkunud 31 inimest, neist seitse Ida-Virumaal.

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

pääste 10. november 2021 10:30
maja .korteri sisepölengule kulub 8.min mille käigus sulab isegi klaas ,,pöleng laevas--metall konstruksjoonid koolduvad tundmatuseni ,...
10. november 2021 01:52
sputniku aiandusühistu - miski vene vaktsiini keskus vüi ?
Uku 10. november 2021 18:17
Kultuuritoojate asumis tavaline ju: Sputnik, Raketa, Progress, Dvigatel.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS