Foto: Aldo Luud
Greete Kõrvits 9. november 2021 19:35

Eesti eurosaadik Jaak Madison (EKRE) muretseb, et Poola-Valgevene ning väiksemal määral ka Leedu-Valgevene piiril toimuv võib vabalt korduda meilgi. Madison usub füüsiliste piiritõkete efektiivsusesse ning pole rahul sellega, et Eesti pole enda idapiiri piisavalt kindlustanud.

Madison usub, et oleks vaid poliitilist soovi, saaks Euroopa Liit saata Poolale lisaressursse, et takistada illegaalsete migrantide tungimist üle piiri.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Muidugi, Poola 10. november 2021 09:04
osales 2000 sõduriga Iraaki demokraatia viimisel, kus tapeti 200000 inimest. Aeg on oma võlad tasuda ja inimlikult, vastavuses ÜRO inimõiguste deklaratsioonile vastu võtta dokumentidega kurdid, keda USA reetis ja nüüd NATO liige Türgi taga kiusab. Aga näha on äärmist julmust ja lehmakauplemist Poola poolt, kes inimelude hinnaga tahab EL miljoneid välja pressida.
v 10. november 2021 06:09
Lisaks veel juurde,et pole ainsatki asja mis eestis õige on.REFORMIERAKOND LUBAS,ET OLEME 5 aasta pärast euroopas 5 rikkama hulgas kuid oleme tagumises otsas palkade ja teiste asjadega.Need on ainult valimislubadused,et hääli saada ja selleks nad ka jäid.Tulevad valimised siis valige ikka neid kellest midagi kasu inimestele mitte ärge jookske valima neid kes mõtetuid lubadusi annavad.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS