„Hommikusöök staariga“ - Restoran Al Capone; saatekülaline Henry Kõrvits; saatejuht Anu Saagim

Anu Saagim | Video: Hannes Dremanis; Jevgeni Salihhov; Johanna-Kadri Kuusk 13. november 2021 17:22

Sina, Henry, võid küll endale isadepäeva puhul õlale patsutada – kolmekordne isa ikkagi. Sinu ja kaasa Marise (raadiohääl Maris Kõrvits) kodus sirguvad tütar Tuule Teele 11, poeg Karl Villem 5 ja värskeim ilmakodanik Aksel 2. Marisel on eelmisest kooselust poeg Oscar Robin. Kolm last, see on vägev saavutus! Oled ühes oma varasemas intervjuus öelnud, et unistasid kolmest lapsest, siiski oli kolmas laps justkui väike üllatuspomm.

„Jah, nooremas eas tõesti mõtlesin, et mul võiks olla kolm last, kuid mingil hetkel sain aru, et seda imet ilmselt ei sünni. Elurütm oli selline. Näha oli, et laste arv piirdub kas ühe või kahega. Aga võta näpust, lapsed tulevad siis, kui nad tulla tahavad ja kui on parasjagu õige hetk. Olen õnnelik, et nii läks,“ pajatab Henry Kõrvits aka Genka isadepäeva intervjuus. „Aga tuleb tunnistada, et vahepeal on ikka selliseid „hüppan aknast alla“ meeleolusid ka.“

Vaata meeleolukat videointervjuud!

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Urmas 13. november 2021 20:02
Khmm? Mulle koerad meeldivad ja nad võivad vabalt restoranis kaasa olla, aga lubada koeral ronida restoranis lauale? See näitab koera peremehe suhtumist teistesse külastajatesse. Kodus palun lubage koeral teha mida tahate, aga avalikus söögikohas võiks ikka mingeid kirjutamata reegleid austada. Kui satun restoranis oma dogiga kõrvallauda, kus õhtustab Henri koos abikaasaga ja siis läheb mu dogi, paneb sõbralikult oma ilast tilkuvad lõuad Henri taldriku äärele ja nõuab pai? Oh sa kukununnu! Henri vist lubab ka ühistranspordis oma nooremal pojal sopaste botastega istmel trampida.
Ruudi 13. november 2021 23:48
Peaasi, et rahal keegi ees ei seisa.
Abagagahaja 15. november 2021 14:06
Millise pildi järgi sa ütled, et koer laua peale on lastud? Ehk pead neid pilte põhjalikumalt veel uurima? Piltidel on selgelt näha, et koera hoitakse lauapeale ronimisest eemale.
Urmas 15. november 2021 21:24
Lausa kaks pilti- ühel istub koer tooli peal ja teisel tagumised jalad toolil ja esikäpad laual. Ja peale seda tuleb mõni musta smokingi või kliediga ja istub sinna koera karvade sisse. Kodus tehku koer mida tahab, las kavõi magab laua peal, aga avalikus söögikohas(restoran?) ei tohiks sellist asja lubada.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS