Sisuturundus

Teadlaste avastus – mehe nina reedab tema peenise suuruse! 

Must Panter, 9. november 2021 13:22

Naistele meeldivad musklis mehed ja mõte hästi varustatud kaasast rõõmustab ka neid, kes väidavad, et peenise suurus pole oluline. Iga teismeline on kuulnud, et suurte jalgadega noormehed on usutavasti ka suure peenisega. Teadlased on aga jõudnud teistsugusele järeldusele.

Basic Clinical Andrology avaldas teadlaste uuringu, milles osales 126 meest vanuses 30–60 aastat. Mõõdeti meeste pikkust, kaalu, jalanumbrit ja nina suurust ning võrreldi osalejate erekteerunud peenise pikkusega. Kinganumbri ja erekteerunud peenise pikkuse vahel ei olnud mingit seost. Küll aga oli selge seos olemas nina pikkuse ja peenise suuruse vahel. See teadmine teeb naiste jaoks ööklubis hästi varustatud voodipartneri väljavalimise oluliselt lihtsamaks. Kingadel on teadupärast tihti pikad ninad ja tossudel kaugele taha ulatuvad tallad, mis eksitavad ootuseid.

Suure ninaga meeste erekteerunud peenis oli keskmiselt 13,5 cm, samas kui väikese ninaga meestel oli vaid 10,4 cm pikk peenis. Selle seose järgi oleks nöbininaga rohelisel superkangelasel Hulk suhteliselt väike peenis, samas kui Beavis ja Butt-Head multika tegelase Butt-Head pikk nina viitab ootusele, et tema suudaks daame korralikult voodis hullutada. 

Covid-19 nakatumine võib viia erektsioonihäireni

Isegi kui suure ninaga kaaslane on leitud, ei tähenda see, et mees on voodis tasemel. Nimelt on 40–70%-l meestest erektsioonihäired. Erektsioon vajub kas liiga kiiresti ära, on raskusi selle tekkimisega või siis läheb hoopiski liiga kiiresti liiga heaks ning vahekord kestab vaid minuti.  Lisaks on teadlased avastanud, et Covid-19 viirusel võib olla erektsioonihäiretele laastav mõju. National Geographic avaldas teadlaste avastuse, et viirusega nakatunud meestel on 6 korda suurem tõenäosus saada lühi- või pikaajaline erektsioonihäire: raskused erektsiooni tekitamise või hoidmisega, munandite kahjustused, testosterooni taseme langus. Noorte seas populaarne räppar Nicki Minaj hoiatab mehi, et koroonavaktsiin põhjustab meeste seas impotentsi ja munandite paistetust, ent ükski uuring ei ole suutnud neid väiteid kinnitada ega vaktsineerimise ohtlikke tagajärgi meeste seksuaalsusele tuvastada. Hea seegi.

Tänaseks on umbes 250 miljonit nakatumisjuhtumit ja teadlased kardavad, et meid ootab ees pikaajaline rahvusvaheline tervishoiukriis, mil peame leidma lahendused ka meeste seksuaalse tervise taastamiseks. Vanus, haigused, ülekaal, elustiil, stress ja nüüd ka Covid-19 viirus pärsivad mehe erektsiooni. Erektsiooni veri ei pääse peenisesse nii nagu oma hiilgaegadel.

 „Võimas Erektsioon Boost“ komplekt mehele toetab soovi oma kallimat taaskord voodis rõõmustada.

Kuidas Boost Premium komplektiga võimas erektsioon saavutada?

Coolman Testoboost erektsioonitabletid parandavad tänu Tribulus Terrestis toimeainele peenise verevarustust ja toetavad võimsamaid, jäigemaid ja pikemaid erektsioone. Võta kaks kapslit päevas soovitatavalt hommikuti rohke veega. Pakendis on 40 tabletti. 100% looduslikud koostisosad.

Seejärel kanna peenisele X-Viril erektsioonikreem. Masseeri kuni imendumiseni. X-Viril kiirendab vereringlust peenises pealispidiselt ning muudab selle tundlikumaks. Kui kreem on imendunud, on aeg välja võtta PSX09 automatiseeritud peenisepump.

PSX09 peenisepump tekitab vaakumi, mis justkui tõmbab peenise verevarustuse kiiremas korras käima. Tänu sellele on peenis suurem ja erektsioon võimsam. Tootel on ekraan, mis näitab pumpamise rõhu taset. Parima tulemuse saavutamiseks kasuta pumpa 30–60 minutit päevas ja tee paus iga 15 minuti järel. Nii paraneb vere juurdevool peenisesse, mis aitab suurendada erektsiooni ja tõsta selle vastupidavust. Kui oled lõpetanud, vajuta lihtsalt vaakumi vabastamise nuppu, et rõhk pumbas vabastada.

Kui oled erektsiooni saavutanud, aseta ümber peenise komplektis kaasas olev peeniserõngas, mis hoiab erektsiooni jäigana.

Tasub kõrva taha panna, et mitteseksiva mehe testosteroonitase langeb ning sellega koos ka tema soov ja võimekus oma kallimat rahuldada. Masturbeerimine on nagu hommikune vitamiin, mis hoiab masinavärgi töökorras.

Owen masturbaator vibreerib 6 erineval režiimil ja 3 kiirusel, tekitades imemise tunde. Leia enda lemmik 18 erineva kombinatsiooni valikust.

Haara härjal sarvist ja hoolitse oma seksuaalse tervise eest. Leia endale ja oma kallimale vaheldust pakkuvaid vallatusi Musta Pantri e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna üle kogu Eesti.

Vallatuid naudinguid!

Must Panter