Foto: Mati Hiis
Siim Randla 9. november 2021 05:59

Viru maakohus mõistis oktoobri lõpus ühe aasta ja kolmekuulise tingimisi vangistuse naisele, kes koos õega peksis mitmeid ohvreid, tagus üht last jalgadega ning lõi politseinikule rusikaga näkku.

Kirsti tungis koos oma õega mullu märtsis eramus tekkinud konflikti käigus kannatanule kallale, kelle nad maha väänasid ja lõid korduvalt rusikatega pähe ning jalaga vastu põske. Ohvrile virutas Kirsti ka pudeliga vastu pead. Kannatanu sai mitmeid tervisekahjustusi. Kui toimuvasse veel üks inimene sekkus, tungiti ka talle kallale – peksti rusikaga kõhtu ja näkku. Sealjuures tiris Kirsti ohvrit juustest.

Mullu augustis tungis Kirsti kallale ühele alaealisele, keda esmalt tõukas ja lõi vastu selga. Seejärel mindi koos bussipeatusesse, kus tuvastamata isik tõmbas juustest hoides lapse pikali. Seejärel peksti teda, kusjuures Kirsti virutas ka jalgaga näkku. Kui nooruk püsti sai ja pingile istus, lõi Kirsti talle veel kolm korda rusikaga vastu nägu.

Süüdistuse sai Kirsti selleski, et ta eelmise aasta märtsis lõi eramus politseinikku rusikaga näkku, tabades ülahuult. Samuti lõi ta korrakaitsjat paar korda keha piirkonda, tekitades kehavigastuse.