Juhtkiri

Juhtkiri | COP26 ehk rohepesufestival  (5)

LISA KOMMENTAAR

Mere tuuleparkidega 9. november 2021 11:38
tekivad järgmised looduse rikkumised! Arvake, kuidas? Aga, mida suurem tuulepark meres, seda rohkem merekliima kannatab! Ja see juba looduse tasakaalule ei sobi.
kus on hansod 10. november 2021 01:49
tuule-linnutapu-generaatorid meeldivad?
mees 9. november 2021 09:21
Süsinikuneutraalsust tuleb vaadata komplektselt iga riigi ulatuses. Kui palju see riik süsinikku atmosfääri paiskab ja kui palju tema metsad, põllumajandus süsinikku ära seob......selle järgi võib eesti oma põlevkivielektrijaamad taas täiel raual huugama panna ja elektrit saaks väljapoolegi müüa. Saksamaa ja teised suured EL tööstusriigid peaksid siin ise pingutama, mitte meid kottima.
Nipik 9. november 2021 09:02
Mis süsinikuneutraalsusest saab rääkida, kui põhiline jutt on kivi-põlevkivi asendamine gaasiga. Vesinik on üliohtlik kasutada, kipub plahvatama. Ongi blaa, kui ei räägita aatomielektrist, mis on ainuke tõsiseltvõetav süsinikuneutraalne alternatiiv. Sakslased on peast põrunud sellest loobudes. Tuul ja päike on võimeline rahuldama kärbsemusta jagu vajadusest. Tulge maa peale oma mõtetega süsinikuneutraalsusest. Veel võimalik variant: tarbimise kardinaalne vähendamine.
Elagu roheajupesu ja selle jüngrid. 9. november 2021 12:54
Ajakirjanik tsiteerib kreeta pläusti ja "arvamusi" nagu oleks tegu kõrgema kategooria teadlasega :))))) Jahh, sealtmaalt kadus mul lugemisisu.