Foto: Martin Ahven
Keit Paju 5. november 2021 20:04

Kunagine EKRE minister ja poliitik Marti Kuusik ja tema eksabikaasa Karin Kuusik kaebasid kirjanik Sass Henno kohtusse, nõudes ebaõigete andmete ümberlükkamist ja mittevaralise kahju hüvitamist, pärast seda, kui Henno Kuusiku väidetava lähisuhtevägivalla teemal sõna võttis. Henno teatab ühismeedias, et Kuusikud otsustasid nüüd hagist loobuda.

„Enne tänaseks plaanitud järjekordset kohtuistungit, tegi vastaspool ettepaneku kohtuvaidlus lõpetada ja minu vastu esitatud hagist loobuda. Lisaks nõustus Marti Kuusik kandma minu kohtukulud summas 21 600 eurot. Mis ma oskan öelda. Võimas. Aitäh. Mina ei ole valetaja. Tänane on suur ja märgiline võit nii nähtavas kui nähtamatus sõjas lähisuhtevägivallaga,“ kirjutab Henno.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

Võin uskuda, et REFORMIERAKONNA-ga koalitsioonilepingut sõlmides lootis Keskerakond et valitsuserako 6. november 2021 17:21
Võin uskuda, et REFORMIERAKONNA-ga koalitsioonilepingut sõlmides lootis Keskerakond et valitsuserakonnaks saades muutub Reformierakonn räuskav, ühiskonda lõhestav retoorika. Nüüd teame me kõik, et juhtunud on vastupidine. See oli ette näha igaühele, kes on vähegi uurinud Reformierakonna tüüpi äärmuspopulistide tegevusloogikat. Mitte kusagil ei ole need erakonnad püüdnud ühiskonda sidustada. Mitte kusagil. Vastupidi: viha ja vaen, ühiskonna polariseerimine, inimeste jagamine "õigeteks" ja "valedeks", just selline on muster, mille oma vaikiva soosimisega on omaks võtnud Eesti Vabariigi valitsu
Mart 6. november 2021 18:00
Sa ka ei väsi oma jama igale poole kleepima. Ainuke lõhestav erakond on meil rõõmsalt opositsioonis ja sinna ta jääb. Keegi ei taha nende räuskajatega koistööd teha.
Marjuke 6. november 2021 14:18
Aitähh, Sass Henno!!! Tubli töö!!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS