SUUR SALADUS: haridusministeerium kriipsutas lepingust maha kõik kohad, mis käivad ärisaladuse alla.

Helen Mihelson 5. november 2021 16:23

Teabenõude korras välja küsitud miljonilepingust haridusministeeriumi ja ettevõtte Selfdiagnostics vahel vaatavad suuremalt jaolt vastu mustaks kriipsutatud read. Mustade triipude eesmärk on lepingu olulisemad detailid kinni katta ja osapoolte endi teada jätta.

Möödunud nädala lõpus sõlmitud leping koolide jaoks mõeldud kahe miljoni kiirtesti ostmiseks on pakkunud kõneainet terveks nädalaks. Esmalt on kriitika alla sattunud viis, kuidas leping sõlmiti: kõigest kolme-nelja päevaga ja kahest võimalikust kandidaadist ühe välja sõeludes. Avalikku hanget või pakkumust teistelegi võimalikele töövõtjale ei tehtud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (21)

Peremees 6. november 2021 08:20
Ei tundu väga arukas ja läbipaistev tegevus olema. Ainukesed, mis hästi läbi paistavad on muidugi nende mustade juttide vahed. Ei saa muidugi aru, miks need jutid üldse vajalikud on, kui midagi varjata pole? Selle raha eest, mis selle tehingu tulemusena kiiresti hulga prügi toodab, oleks ilmselt nii mõnegi kooli ventilatsioonisüsteemi korda saanud teha, või õpetajatele korralikud distantsõppevahendid saanud soetada, millest oleks kasu aastaid, ka järgnevate viiruselainete ajal.
v 6. november 2021 07:18
Meie praegune valitsus ongi kriminaalne.Millal seda mõistetaks ja mis selle heaks tehakse,et poleks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS