ÕL TV | Õhtuleht

„HOMMIKUSÖÖK STAARIGA“

VIDEOINTERVJUU | Urve Palo: poliitikasse ma tõesti enam tagasi ei lähe, see oleks suitsiid (5)

Anu Saagim; Ants Rootslane | Video: Jevgeni Salihhov; Johanna-Kadri Kuusk; Hannes Dreimanis, 10. november 2021 08:19

Olid ajad, kui avasid teleka või ajakirja ja Urve Palo naeratas vastu. Täna oled pildist kadunud. Kuidas sul läheb ja mida teed?

„See on ka normaalne, et kui inimene lahkub tipp-poliitikast, siis kaob ta ka pildilt. Selleks peaks hea põhjus olema, kui veel igapäevaselt meedias figureeriksin,“ naerab Urve. „Ju ma pole enam tähelepanuks piisavalt põhjust andnud. Peale poliitilist karjääri läksin tööle kasiinotehnoloogia kontserni kuuluvasse Novolotosse, mis pakub meelelahutust läbi hasartmängude. Tänaseks olen seal pea kaks ja pool aastat töötanud. Paljud võib-olla ei teagi, et seal edasi töötan, sest kevadel ilmus uudis, et olen otsustanud sellele valdkonnale selja keerata.“

Selle uudise peale spekuleeriti, et ilmselt ei saanud sa oma tööga hakkama, kasiino kontsernil läks pandeemia tõttu kehvasti ja sina said sule sappa?

Vaata videot!

Tegelikult ei saanud ma kevadel sealt tulema ja töötasin vapralt samal ametikohal edasi. Olen kõiki oma suuri otsuseid teinud sisetunde alusel ja olen sellega suuri muutusei elus esile kutsunud. Ma ei ole neid kunagi kahetsenud, järelikult sisetunnet tasub kuulata. Kui kaks aastat Novolotos hakkas täis saama, siis tundsin, et pean edasi liikuma. Tegin väga selge otsuse, et lahkun vastu suve. Puhkan ja siis lähen eluga edasi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.11.2021
ÕL ARHIIV | URMAS SÕÕRUMAA 60! „On vaid üksikud hetked, kui inimene suudab olla olevikus – seda nimetatakse taipamiseks.“
27.11.2021
VIDEOINTERVJUU | Vello Vaher: kui on väga kõva tüli, siis peab igal juhul seksima!
19.11.2021
VIDEOINTERVJUU | Elus kannapöörde teinud Aveli Jänes: tundsin, et pean kiirelt midagi ette võtma või muidu suren ära
17.11.2021
VIDEO | Kuulsused päris Rannapist: geenius ei peagi olema nagu lihtsurelik, ta võibki pisut staaritseda