Anu Saagim; Ants Rootslane | Video: Jevgeni Salihhov; Johanna-Kadri Kuusk; Hannes Dreimanis 10. november 2021 08:19

Olid ajad, kui avasid teleka või ajakirja ja Urve Palo naeratas vastu. Täna oled pildist kadunud. Kuidas sul läheb ja mida teed?

„See on ka normaalne, et kui inimene lahkub tipp-poliitikast, siis kaob ta ka pildilt. Selleks peaks hea põhjus olema, kui veel igapäevaselt meedias figureeriksin,“ naerab Urve. „Ju ma pole enam tähelepanuks piisavalt põhjust andnud. Peale poliitilist karjääri läksin tööle kasiinotehnoloogia kontserni kuuluvasse Novolotosse, mis pakub meelelahutust läbi hasartmängude. Tänaseks olen seal pea kaks ja pool aastat töötanud. Paljud võib-olla ei teagi, et seal edasi töötan, sest kevadel ilmus uudis, et olen otsustanud sellele valdkonnale selja keerata.“

Selle uudise peale spekuleeriti, et ilmselt ei saanud sa oma tööga hakkama, kasiino kontsernil läks pandeemia tõttu kehvasti ja sina said sule sappa?

Vaata videot!

Olid ajad, kui avasid teleka või ajakirja ja Urve Palo naeratas vastu. Täna oled pildist kadunud. Kuidas sul läheb ja mida teed?„See on ka normaalne, et kui inimene lahkub tipp-poliitikast, siis kaob ta ka pildilt. Selleks peaks hea põhjus olema, kui veel igapäevaselt meedias figureeriksin,“ naerab Urve. „Ju ma pole enam tähelepanuks piisavalt põhjust andnud. Peale poliitilist karjääri läksin tööle kasiinotehnoloogia kontserni kuuluvasse Novolotosse, mis pakub meelelahutust läbi hasartmängude. Tänaseks olen seal pea kaks ja pool aastat töötanud. Paljud võib-olla ei teagi, et seal edasi töötan, sest kevadel ilmus uudis, et olen otsustanud sellele valdkonnale selja keerata.“Selle uudise peale spekuleeriti, et ilmselt ei saanud sa oma tööga hakkama, kasiino kontsernil läks pandeemia tõttu kehvasti ja sina said sule sappa?Vaata videot!

Tegelikult ei saanud ma kevadel sealt tulema ja töötasin vapralt samal ametikohal edasi. Olen kõiki oma suuri otsuseid teinud sisetunde alusel ja olen sellega suuri muutusei elus esile kutsunud. Ma ei ole neid kunagi kahetsenud, järelikult sisetunnet tasub kuulata. Kui kaks aastat Novolotos hakkas täis saama, siis tundsin, et pean edasi liikuma. Tegin väga selge otsuse, et lahkun vastu suve. Puhkan ja siis lähen eluga edasi.

Aga juhtus see, et lisaks omanikule hakkasid ka töötajad mind tugevalt survestama, et ma ei lahkuks. Kui saalid juuni alguses uuesti avati, oli meil üle Eesti 18 saali. Käisin need kõik läbi, et vaadata, kuidas inimestel seal läheb. Saalides, kus käisin, töötajad sõna otseses mõttes nutsid, kui ütlesin et olen otsustanud lahkuda.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon