Sisuturundus

Kui kaua erektsioon kestab ja kuidas seda pikendada? 

Must Panter, 2. november 2021 14:50
Foto: ILKA & FRANZ GETTY/ IMAGES

Erektsioon on üks jonnakas keha funktsionaalsus. Kui teda on vaja, siis on ta kadunud; kui teda vaja pole, tuleb ta ilma kutsumata. Kätte on saabunud pimedamad ajad, mil võiks timmida oma magamistoa elu – näiteks, kuidas naiste seksuaalsus toimib ja mida oma kallimale õpetama peaks, et ka temake orgasmini jõuaks?!

Naised vajavad orgasmini jõudmiseks piisavalt palju aega ja eelmängu: umbes 20-40 minutit, et samale naudingutasemele jõuda, kus tema mees juba mõne minutiga on. Erektsiooni kontrollida suudavad vaid vähesed mehed ja sedagi mitte alati. Alustame sellest, et õpime mõistma erinevaid erektsioone ja nende põhjuseid. Seejärel saame omandada teaduslikult tõestatud meetodid erektsiooni paremaks kontrollimiseks ja pikendamiseks.

Milliseid erektsioone püksi poeb?

See ei ole mingi uudis, et tavaliselt on erektsioon seksuaalse erutuse tulemus. Noorte meeste puhul piisab vaid ilusale naisele mõtlemisest. Aastate möödudes on erektsiooni tekkimiseks vaja otsest stimuleerimist. Eakamatel meestel ei pruugi ka piisata sellest, et kallima käsi või suu puudutab tema kõige tundlikumat kehaosa. Sellisel juhul tuleb võtta kasutusele abivahendid, et verevool peenisesse toimiks nii nagu aastaid tagasi ja võimas erektsioon tuleks magamistuppa tagasi.

Hommikune erektsioon – kas sellel on erutusega midagi pistmist? Oh seda naise rõõmu, kui mees ärkab hommikul erekteerunud peenisega ja muret, kui seda enam ei ole. Tegelikkuses ei ole hommikune erektsioon mehe erutatusega seotud. Teadlased selgitavad, et hommikuti on mehe testosterooni tase kõrgem ning tekitab erektsioonirefleksi. Hommikused erootilised unenäod ja erektsioon on samuti keha nii-öelda erektsioonihormoonide tipptunni töö.

Öine erektsioon – kui mehel on tervis korras, siis on üsna tavaline, et REM-unefaasis hakkab erektsioon omavolitsema. Teadlased ei ole jõudnud ühtsele seisukohale, millest see tuleneb, ent üks tõenäolisemaid seletusi on lämmastikoksiidi suuremas koguses vabanemine selles unefaasis. Teadupärast on lämmastikoksiidil oluline roll erektsioonivere suunamisel peenisesse.

Erektsioon kui refleks – äkiline närvide stimulatsioon ehmatuse või hirmu korral võib samuti väikemehe püsti ajada. Erektsioonirefleks ei tähenda, et mehel on midagi viga ja ta vajaks seksimiseks hirmuäratavaid olukordi. See ei ole seksuaalset laadi erektsioon ja läheb kiirelt üle.

Juhusliku stimulatsiooni erektsioon – see on üks tüütu erektsioon, mis tuleb soovimatul hetkel. Tavaliselt tekib selline erektsioon, kui miski hõõrub peenist. Näiteks liiga kitsas aluspesus kõndimine. Just sellepärast ongi meeste bokserid ülimalt populaarseks saanud.

Emotsionaalne erektsioon – see võib olla piinlikku laadi üllatus püksis. Sügavad mõtted ja emotsioonid, nagu kurbus, rõõm, armastus, võivad erektsiooni refleksi endaga kaasa tuua. Näiteks erektsioon Eurovisiooni laval esinedes on kindlasti asjaosalisele ebameeldiv.  Emotsionaalne erektsioon abielu mõtte juures on positiivset laadi, ent kellegi haigusele mõeldes kindlasti ebamugavustunnet tekitav. Selline erektsioon ei ole seksuaalne. Teadlased ei ole veel suutnud selgusele jõuda, miks peenis nii reageerib.

Seksuaalne erektsioon- kaua see kestab?

Mitteseksuaalsed erektsioonid mööduvad kiiresti. Nende ebasobival hetkel mahasurumiseks soovitatakse paljale vanaemale mõelda või oma keelt hammustada. Seksuaalne erektsioon on see, mille kestvust soovivad nii naised kui mehed pikendada. Alates 40ndatest eluaastatest meeste seksuaalne võimekus väheneb märgatavalt. Sealt edasi on iga 10 aasta kohta soorituse langus umbes 10%. Musta Pantri perenaine Inna kiidab ka naisi, kes on piisavalt julged, et oma meestele erektsiooni võimendavaid ja taastumisaega lühendavaid looduslikke erektsioonikapsleid usinalt ostavad.  

Normaalne seksuaalne erektsioon kestab mõnest minutist poole tunnini ilma abivahenditeta. Nii, aga naine vajab orgasmini jõudmiseks 20-40 minutit! Sellega on probleem suhetesse sisse kirjutatud. Uuringute järgi toimub mehe seemnepurse 3-7 minuti jooksul pärast järjepidevat peenise stimulatsiooni kas masturbeerimise näol või siis penetratiivse seksi ajal. Pärast seda vajub erektsioon ära. Kui mees on suitsu- ja alkoholisõber või vaevleb haiguste käes, nagu diabeet, südamehaigus, kõrge kolesterooli tase jt, siis tema väikesed veresooned peenises vananevad kiiremini ja lämmastikdioksiid ei suuda oma erektsioonitekitamise ja -hoidmise rolli täita.

Kuidas ejakulatsioonijärgset taastumisaega vähendada?

Noor mees suudab juba 10-15 minuti pärast uuesti sadulasse hüpata. Eakam härra võib vajada uuele ringile minemiseks 12-24h. Siinkohal on abi looduslikest erektsioonikapslitest, mis toetavad keha taastumist.

Erektsioon on liiga lühike – kuidas siis naine orgasmini jõuda saab?

See on tavaline mure miljonite paaride magamistubades. Kui mees on juba 3-7 minutiga hullamisega ühel pool, pole naisel orgasmini jõudmiseks mingisugust võimalust. Mehel tuleb siinkohal muuta seksi fookus iseendalt naisele mõnu pakkumiseks. Pikk eelmäng suudluste, silituste ja kindlasti kliitori stimuleerimisega tõstab naise erutatuse taset. Ärgem unustagem, et 75% naistest saavad orgasmi kliitorit masseerides! Kuna mehe seemnepurse vajab mitmeid minuteid rütmikat peenise stimulatsiooni, siis pooside vahetamine pikendab erektsiooni kestvust.  

Kliitorit imev sekslelu on mehe salarelv naise hullutamiseks

Peeniserõngad pikendavad erektsiooni kestvust

Peeniserõngas on iga mehe kohustuslik abivahend magamistoas. Rõngas nii-öelda tõmbab vereringe peenises kinni ega lase erektsioonil ära vajuda. Mehe tundlikkus väheneb rõngaga, ent naine on sellevõrra rahuldatum. Peeniserõnga eemaldades on orgasm mehe jaoks sedavõrd võimsam.

Calex peeniserõngaste komplekt igat mõõtu peenisele

Leia endale ja oma kallima uudsust ja vallatusi Musta Pantri e-poest. Saadame sinu tellimuse diskreetselt pakituna ilma viideteta sisule või allikale.

Vallatuid naudinguid!