Juhtkiri

Juhtkiri | Ebaviisakusele pole õigustust (16)

LISA KOMMENTAAR

Nunuh 2. november 2021 14:33
Kuidas ei ole õigustust? Iga ebaviisakas räuskaja, olgu ta siis see või teine, leiab siin oma räuskamisele kohe väga palju õigustusi. Nagu rikkis leierkastist tuleb juba kaua aega ikka üks ja seesama ving: Minul on õigus, sina valetad, minul on õigus, kõik teised valetavad, minul on õigus, kõik teised on lollid...ja samas vaimus edasi kuigi enamasti on kõikide tarkade suur ja tark tarkus leitud ikka samast delfibiilikumist.
elan agressiivses klounimaailmas 2. november 2021 14:05
inimesed, kes ei soovi kaheldava kasuteguriga ollust endasse süstida on pidanud kannatama entusiastlike multivaxerite poolt mõnitamist ja veidrat sildistamist. tundub tõesti, et see vaktsiin ajab multivaxeritel aju lühisesse. ilmselt alateadlikult on nad aru saamas, et neid on petetud ja nüüd elavad end puhtavereliste peal välja. mäletate seda maskihullu, kes karjus poes, et kas mina olen ainus kloun, et maski pean kandma, kanna sina kaaa!
Dr. Hujjathullah Sahib 2. november 2021 13:44
Citizens must of course adhere to rules of civil conduct especially in an era when their own leaders dont even care two fart for those very rules themselves. What stupid civilization has the West created for itself and for the rest to aspire to !
xmx 2. november 2021 12:53
Alustagem sellest,et ÕL moded on võtnud endale vabaduse otsustamaks kas minu vaated selle maailma elule on õiged või mitte. Seda nimetatakse sõnavabaduseks. Edasi tulevad vaktsiinivabadus,sexsuaalvabadus,mõttevabadus jne.jne.Mis on pildil valesti???
ee 2. november 2021 12:26
Jutt on seksuaalvähemustest?
liberaalfasistide valitsus 2. november 2021 09:59
trambib ju inimõigused jalge alla
2. november 2021 06:59
Kõiki mittevaktsineerituid automaatselt lamemaalasteks tembeldaqda on täiesti ok? Soki-Taavi abikaasa väidab ju siinsamas ÕL veergudel, et kõik süstimata on alaealised! Arvate, et saavutate selle sildistamisegam, peale vastuseisu süvenemise, midagi?
2. november 2021 08:33
Vastuargumente pole, siis võib miinuseid toksida, et natukenegi igapäevast sappi organismis vähendada..
Jurakas 1. november 2021 20:58
Komm ei "läinud üles". Lühidalt: Alles hiljuti väitsid teisitimõtlejad, et Estonal on allpool veeliini auk, ning nõudisd (s.t. PRÖÖKASID) uut sukeldumist ning asja uurimist. Pröökanise vastased salastasid selle asja ära, keelasid sukeldumise ära. Nagu praegu, mil vaktsiini (kõrval)mõjude andmed on viieks aastaks ära salastatud! Ja ka ostu-müügi lepingud! Kui nõuad neid andmeid, tahad TÕTT teada, siis oledki pröökaja! Nagu ka need, kes tahavad teada, kas haiglad ikka on täis!
1. november 2021 23:09
no praegu jah salastati see vatktsineerimise "auk" ära, aga küll ta varsti üles leitakse...

Mailis 1. november 2021 19:04
Minge lugege LHV foorumist teemat "Pandeemia" ja pikalt ei pea mõtlema milline kommentaator on vaktsineeritud. Vaktsineeritud räägivad nagu matsid, ropendavad, solvavad, ründavad kambaga teisi jne, lausa rõve lugeda. Vaktsineerimata inimesed on tasakaalukad ja viisakad inimesed. Peaks kah vist sinna konto tegema, et sõna sekka öelda.
prillid ette roosad 1. november 2021 19:18
Aga milles küsimus kui sõimata soovid.
Dina 1. november 2021 20:24
Ainsad sõimavad-räuskavad sõnavõtud on üllitatud just vaktsiinivastaste poolt. Mispidi sm. Mailis kommentaare loeb? Üks ühine joon on antivakseritel veel: enamikul neil "viisakail" käib õigekiri üle jõu.
Mailis 2. november 2021 07:22
Dinas tunnen kohe ära ühe vaktsineeritud närvihaige matsi. Oled enne näinud mõnda tarka inimest, kes juhib tähelepanu kellegi puudustele ? Näiteks kirjaoskus. Sinusugust umbat ei aita isegi ülikool.
2. november 2021 07:33
Ta ütles sulle seltsimees, said nüüd! Lisana pani veel nätaka õigekirja eest. Vot nii ajab asju üks ülimalt haritud, olukorrateadlik ja ohtralt vaktsineeritud üliinimene.
vabandust, peab olema 2. november 2021 13:32
MITTEVAKTSINEERITUD räägivad nagu matsid, ropendavad, solvavad, ründavad kambaga teisi jne, lausa kohutav koolda. Vastupidiselt neile on VAKTSINEERITUD inimesed , rahulikud tasakaalukad ja viisakad inimesed.