Sisuturundus

Isadepäev on tulekul! Milliste kinkidega rõõmustada armsat isa või vanaisa? 

Kaup24, 1. november 2021 08:00

Foto: Envato Elements

Õige pea on kätte jõudmas isadepäev, mil lapsed küsivad iseendalt: mida kinkida isale? Ja mitte ainult isale, kingitust ootavad ka meie toredad vanaisad või miks mitte ka lapse isa.

Et sul oleks kingituste kirevas maailmas lihtsam orienteeruda, toome välja, millised kingitused isadepäevaks on aja jooksul kujunenud kõige populaarsemateks.

Midagi maitsvat. Kõige lihtsam isadepäeva kingitus on ilmselt midagi söödavat. Kui sinu isa või vanaisa armastab häid maitseid või on hoopis maiasmokk, siis vali talle toidupoolist. Olgu selleks tort, küpsised või mõni gurmeetoode. Kahtlemata saaksid boonuspunkte juhul, kui valmistad tordi või küpsised omaenda kätega – ise tehtud kingitusel on oma hingus. See kiirgab sooja, armastust ja hoolivust.

Ühine lõuna või õhtusöök. Kui sa pole teab mis kokkaja ning valmistoidu kinkimine pole päris see, siis võiksid isa või vanaisa välja sööma viia. Restoranide ja kohvikute valik võtab silme eest kirjuks – variante on igale maitsele!

Elamuskingitus. Üks elamus võib olla väärt tunduvalt rohkem kui materiaalne kingitus – aga loomulikult sõltub see isa või vanaisa maitsest ja soovidest. Armastab su isa ehk midagi ekstreemset katsetada? Või sooviks ta kihutada ülikiire autoga? Või siis lõõgastuda massaažis? Valikut on palju!

Meeste aksessuaarid. Kui leiad, et sinu isa eelistaks midagi käega katsutavat, siis kõige sagedasemateks kingitusteks on erinevad meestele mõeldud aksessuaarid. Ilmselt on kõige populaarsemateks just meeste rahakotid ja meeste vööd. Põhjus on väga lihtne – need on tavaliselt igapäevases kasutuses, mistõttu ka kõige rohkem kuluvad. Kui rahakotte saab korraga olla vaid üks, siis vöösid võib olla kasvõi kümme ning neid saab efektselt sättida erinevate riietuste juurde.

Meeste käekellad. Kui isa või vanaisa armastab käekella kanda, siis on ka see hea isadepäeva kink. Käekell on ajatu, stiilne, maitsekas ja ilus kingitus. Pole ka põhjust muretseda, kui kingisaajal on juba käekell – iga päev ei olegi vaja ühte ja sama kella kanda. Käekellasid võib vabalt kodus olla kaks või kolm.

Viimasel ajal on väga moodi läinud ka nutikellad, mida järjest enam mehi ja naisi endale ka soetavad. Pole ka imestada, sest nutikellad pakuvad tõeliselt palju võimalusi ja on iga aastaga järjest kaunima väljanägemisega. Kui isa tunneb huvi enda tervisenäitajate vastu ning soovib mugavalt hallata oma asju, siis võib talle sobivaks olla just nutikell.

Meeste näohooldustooted. Iseenda eest hoolitsemine ei ole ainult naiste rida! Veelgi enam, üks korralik mees peakski oma näonaha eest hoolitsema, nii kuluvad temalegi ära kreemid ja vahud. Vaieldamatult heaks kingiideeks on ka meeste parfüüm – aga ainult juhul, kui tead, millist lõhna isa armastab. Niisama eksperimenteerida pole mõtet.

Kuna enamik mehi ajab igapäevaselt habet, kulub ilmselt ära kvaliteetne pardel. Kuna mitut pardlit pole korraga mõtet hoida, siis tasub enne uurida, kas isal on vajadust see välja vahetada.

Spordikaubad. Kui isa või vanaisa armastab trenni teha, siis leiab kindlasti midagi spordikaupade hulgast. Olgu selleks hantlid, poksikott, mõni trenažöör või uued ägedad tossud. Kui kingisaaja käib kusagil trennisaalis, siis miks mitte tema nimel liikmelisust pikendada?

Autokaubad. Kui sinu isa kireks on kõik autoga seonduv, siis võib tema jaoks sobiv olla midagi autokaupade hulgast. Lobise papsiga autode teemal ja äkki ta poetab mingi infokillu selle kohta, mida tal parasjagu vaja oleks. Kui ta midagi erilist välja ei too, siis on üheks ideeks soetada pardakaamera, mis on ka kujunenud võrdlemisi populaarseks kingiks.

Muuseas, ka alkomeeter on päris hea kingitus – teinekord on pärast õhtust paari õlut vaja järgmisel hommikul kuhugi sõita ning on hea, kui saab igaks juhuks alkomeetriga kindlaks teha, ega veres enam jääknähte ei ole.

Tööriistad. Või siis on isa suuremat sorti meistrimees? Sel juhul võib tal silma särama panna hoopis uus tööriistakomplekt, midagi põnevat leiad ehk just elektriliste tööriistade hulgast.

Kuigi isadepäevani pole üldse palju aega jäänud, jõuad veel ostud teha! Ära hakka praegusel ajal kaubanduskeskustes tunglema ning ühest poest teise uitama, telli isadepäeva kink kohe nüüd veebist!