Sisuturundus

Kuidas alustada teekonda investorina Kreditex Ühisraha portaalis? 

Kreditex, 17. november 2021 09:32

On arusaadav, et inimesele, kel puuduvad algteadmised ja eelnevad kogemused, võib investeerimismaailm esmapilgul tunduda kaelamurdvalt keerulisena. Kindlasti tekib hulgaliselt küsimusi enne alustamist – kuidas ja kus investeerida? Mida ma täpselt tegema pean? Milliseid on garantiid, et ma kohe vigu ei tee?

Need küsimused tekivad tõenäoliselt igal alustaval investoril. Eriti praegu, kui investeerimine on justnagu populaarne, aga sageli salalik. Nõuandeid on igasuguseid ja võimalusi rohkelt – alates turvalisest hoiustamisest pangas kuni aktsiaturgudel ja krüptovaluutadesse investeerimiseni. Valida saab nii kodu- kui ka välismaiseid portaale.

Algajale ja juba ka kogenud investorile on parim portaal investeerimiseks kodumaine Kreditex Ühisraha portaal, kus on turvaline valik hea tulususega investeerimisvõimalusi. Platvormil saad mugavalt investeerida kodus, arvuti tagant lahkumata, lisaks pakutakse vajadusel lisainfot, selgitusi ja juhendeid. Siin järjepidevalt investeerides näete, et oskused, kogemused ja julgus kasvab koos investeeritud summadega. Kiiret rikastumist ei lubata, see on kindel märk ausast ja läbipaistvast tegevusest.

Kuidas aga Kreditex Ühisraha portaalis investoriks saada?

Alustamine on kiire ja lihtne

Alustamiseks registreeru ja loo endale Kreditex Ühisraha platvormil investeerimiskonto. Selleks tuleb end identifitseerida ID-kaardi, Smart-ID või mobiil-ID-ga, seejärel täita registreerimisankeet, kuhu tuleb märkida enda (või ettevõtte) peamised andmed, planeeritava investeeringu suurus ja raha päritolu. Ettevõtte puhul saab registreerida juriidilise isiku seaduslik esindaja ehk juhatuse liige või volitatud esindaja.

Neid andmed koguda on finantsplatvormi seaduslik kohustus.

Seejärel oota ära portaali poolt kinnitus investorkonto avamise kohta ja seejärel saad juba alustada oma teekonda investorina.

Kui investeerimine Ühisraha portaalis tundub huvitav, uuri kindlasti lisa meie blogist – milliseid võimalusi, tulusust ja soovitusi anname.

Variante investeerimiseks on erinevaid, vaata täpselt siit, kuhu on võimlik investeerida juba täna.

Edukat investeerimist!

Kreditex Ühisraha

www.kreditex.ee

Samal teemal

07.10.2021
VAESUSEST PRIIKS! Kristi Saare: inimesed annavad oma rahaasjade korraldamisel liiga kergesti alla