ÕL TV | Õhtuleht

„PUUDUTA MIND“ 209. SAADE | Tuntud telesaatejuht tegi oma elus kannapöörde ja avitab sind nüüd põneva videoteraapiaga (1)

Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis, 12. november 2021 20:23

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Põnevatele teemadele spetsialiseerunud terapeudi Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on tele­saadete „Teekond iseendani“, „Armastust otsides“ ja „Hooaeg“ kunagine saatejuht Aveli Jänes, kes täna tegeleb hoopis põneva teraapiavormiga, mille on ise välja mõelnud ja ellu viinud. Aveli sõnab, et soovis aastaid läbi enda kogemuste luua uut tehnikat, meetodit, millest inimesed saaksid tervendavat kasu. Ühel rahulikul meditatiivsel päeval see teadmine temasse voolaski.

Vaata videot!

„Videoteraapia meetodi idee justkui avas ennast minus iseenesest ja kuna ma olen televisioonitaustaga ning ise olnud aastaid ekraanil saatejuht ja ennast näinud ka kõrvalt, mitte ainult saatejuhi rollis, siis on igati loogiline, et minus avaldus selline lähenemine. Täna nimetan seda enesekogemuslikuks videoteraapiaks, selgitab ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.10.2021
VIDEOINTERVJUU | Elus kannapöörde teinud Aveli Jänes: tundsin, et pean kiirelt midagi ette võtma või muidu suren ära
12.10.2021
Poksija Astrid Johanna Grents: enesekindlat naist saadab edu igas eluvaldkonnas
08.10.2021
„PUUDUTA MIND“ 208. SAADE | Maailmakodanik Katrin Aedma soovitab mõelda süsteemis, kuid elada raamidest väljas
31.09.2021
„PUUDUTA MIND“ 207. SAADE | Nõiakooli direktriss Helve Tamm: hulluks minnakse massiliselt, terveks saadakse aga ühekaupa