Eesti uudised

Vaata videolugu sellest, kuidas suured kalatööstused põhja läksid!

ÕL VIDEO | KALANDUSE KADUNUD HIILGUS: õitseajal vupsasid Hiiumaal liinilt kümned miljonid konservid. Nüüd sirutuvad puuoksad läbi tehasekatuse

Helen Mihelson | Video: Hannes Dreimanis | Graafika: Deniss Ivanjuk, 27. oktoober 2021 21:00

8 KOMMENTAARI

v
v/ 1. november 2021 05:54
Eesti viga ongi see,et vähehaaval lihtsalt kuivab kokku ja varsti ongi provints euroopas.Euroopa suured riigid söövad meid lihtsalt ära.Ja selle põhjuseks on ,et valitsejad kes mõtlevad ainult omakasu peale kuulevad ja soovivad näidata eestit ikka paremini kui tegelikult.Seda tänu keda oleme valinud meid valitsema ja juhima.Kui eesti sammub samas suunas siis mõne aja pärast meid nagu polekski.Kõike lammutada on lihtne aga agasi seda kõike pöörata on pea võimatu.Eks elu näitab kellel õigus.
d
Degustaator/ 30. oktoober 2021 19:05
Millega pakitud heeringast luud ära kaotatakse.....ikka kemikaalidega.Ostke pakike, ja leidke sealt puhastatud heeringast mõni luu- ega ikka ei leia küll. Olen näinud vastavat dokfilmi.
n
30. oktoober 2021 10:51
No ei tule, ei tule see sotsialismi aeg tagasi. Ei saa te enam lagastada ja juua nagu omal ajal. Ei anta teile enam punalippe, sanatooriumi tuusikuid, autostulubasid ja kõiksugu muid soodustusi. Lõpp on selle töörahva riigiga. See kõrgessaare kalatööstus ei olnud mingi kalatööstus, kogu see alev oli sodi ja vanaraua hunnik. See, et teil seal tore oli, see on teie probleem.
m
Mina/ 30. oktoober 2021 14:20
Sa oled üks rumal inimene.....seal töörahva riigis toimis kõik paremini, olen ise sealt pärit, sealt töörahva riigist.
k
Kõrveküla / 28. oktoober 2021 21:53
ostis varasemalt väga odavalt USA-st ja Kanadast utiliseerimisele vahetult minevat sügavkülmutatud kala olematu hinnaga, viskas siin soola peale, pihustas sutsutamise käigus keemilised värviained peale ja visuaalselt oli kala tip - top.Ostsin talvel ka paar korda, söödamatud soolakäkid. Lõppkoht - prügikast. Ei tea, kuidas praegu asjaolud on.
k
Kõrveküla/ 29. oktoober 2021 19:20
Tere. Palume konkreetseid fakte meie tootmisprotsesside kohta, kus meie kasutame mittekvaliteetset toorainet ja kemikaale. Kui Teie sellele vastata ei suuda, võtame seda laimuna. Parimat, Kõrveküla Kalatööstuse AS
o
Ostke julgelt./ 28. oktoober 2021 18:13
Suuremates jaekettides müügil Kõrveküla Kalatööstuse toodang. Eestis valmistatud ja oma inimeste kätega. Suitsukala erinevat ja soolatud kala.
k
kas/ 28. oktoober 2021 18:47