Sisuturundus

Korralda jõulupidu Beer Gardenis – maitsev toit, sõbralik teenindus, mõnus atmosfäär ja head hinnad! 

Beer Garden, 28. oktoober 2021 12:37

November ja detsember on traditsiooniliselt perioodid, mil erinevad restoranid täituvad nii suuremate kui väiksemate jõulupidudega. Kuna huvilisi on igal aastal palju, oleks mõistlik oma üritus planeerida võimalikult varakult – üheks suurepäraseks kohaks, kus jõuluistumine korraldada, on Tallinna kesklinnas asuv Beer Garden.

Beer Garden tunneb uhkust selle üle, et neil on rohkelt püsikliente, kes tulevad pea iga aasta (või vähemalt üle ühe aasta) nende juurde jõulupidu korraldama. Püsikliendid hindavad eelkõige maitsvat toitu ja jooke, viisakat ja rõõmsameelset teenindust, hubast atmosfääri ning head hinna ja kvaliteedi suhet. Näiteks pole Beer Garden viimased kolm aastat oma hindu tõstnud. Võrdluseks võib tuua kokteilide hinna – kui enamikes kohtades Tallinna keskmes maksavad kokteilid 10 eurot, siis Beer Gardenis vaid 6.50.

Muuseas, Beer Gardenis on ka privaatne VIP-ruum, kus saab vaid oma seltskonnaga olemist nautida. Seal võib kasvõi viiekesi olla ning lisatasu selle eest ei võeta. Küll aga peab VIP-ruumi aegsasti ette broneerima, sest huvi selle vastu on võrdlemisi suur.

Beer Gardeni menüüst leiab väga erinevat toitu – nii väga rammusat kui ka kergemat. Mekkida saab salateid, pastasid, burgereid (muuseas, Majaburgeri kotlet kaalub lausa 280 grammi), suppe, korralikumaid praade, magustoite. Jõuluperioodiks on ka eraldi talvine menüü, mille hulka kuulub näiteks seakaelakarbonaad hapukapsa, praekartuli ja moosiga, verivorstid, Olivier’ salat suitsukanaga ja palju muud. Olemas on nii jõululik grupimenüü, kuid saab luua ka spetsiaalse erimenüü vastavalt kliendi soovidele. Üldiselt ollakse jõulupidude menüü loomisel väga paindlikud.

Nagu koha nimi Beer Garden viitab, on valikus palju meelitavat ka õllesõpradele. Hetkel on saadaval 8 vaadiõlut ja 30 pudeliõlut.

Beer Garden ootab enda juurde nii väiksemaid kui ka suuremaid (kuni 200 inimest) gruppe. Korraldame sulle unustamatu jõulupeo koos hea söögi-joogi, meeleoluka atmosfääri ja toreda teenindusega!

Beer Garden asub Tallinna kesklinnas aadressil Inseneri 1. Autoga saab mugavalt otse maja ette sõita ning parkida (tasuline) üle tee. Vaata täpsemalt SIIT!