Anu Saagim | Video. Hannes Dreimanis 28. oktoober 2021 17:29

Nautisime telesaatejuht Piret Laosega hommikusööki šampanja, austrite, kaheksajalgade ja muude põnevate mereandidega ühes Talllinna ainulaadsemas restoranis Ocean 11, mis asub uues kruiisilaevade terminalis.

Vaata meeleolukat videot!

Nautisime telesaatejuht Piret Laosega hommikusööki šampanja, austrite, kaheksajalgade ja muude põnevate mereandidega ühes Talllinna ainulaadsemas restoranis Ocean 11, mis asub uues kruiisilaevade terminalis.Vaata meeleolukat videot!

Piret on pärit Lõuna-Eesti kuplite vahelt, täpsemalt Otepää külje alt. Ta on õppinud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias kultuurikorraldust ning töötanud kümme aastat raadios. „Kui televisioonis tuleb alati viisakas välja näha, siis raadios sai naine end veidi vabamalt tunda,“ meenutab Piret.

Piret tunnistab, et tema elus on suur roll juhustel. „Oli toredate juhuste kokkulangevus, et ma üldse Tartus tegutsenud raadiosse Sun FM sattusin. Sealt omakorda juba Raadio Elmarisse ja MyHits. Ka televisioon on samamoodi mu ellu lihtsalt tulnud. See kuidagi juhtus nii, ma ei käinud end ise pakkumas,” sõnab Piret.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99