Eesti uudised

KUIDAS TÖÖANDJAD ÕHUTAVAD VAKTSINEERIMA? Kes meelitab puhkusega Egiptuse viietärnihotellis, kes kutsub rääkima Arkadi Popovi, kes andis armuaega 1. novembrini (25)

LISA KOMMENTAAR

Meelis Ka 28. oktoober 2021 09:44
Artikli kokkuvõte: paljude firmade juhtkonnad on vabatahtlikult positsioneerinud end kuritegeliku süsteemi koostisosana. Sama kursi jätkumise korral lähevad mitteväktsineeritud töötajad poole/ühe aasta pärast kulla hinda, sest õla allapanijad ei ole tervisehädade tõttu töövõimelised. Need mittevaksikud peaksid tegema omaette ametiühingud, mis toetaks 2 korda suurema palga küsimisel. Ja needsamad juhtkonnad peaksid oma rahakotid selleks valmis panema - kui needsamad juhtkonnategelased ise veel püsti püsivad. Targemad neist muidugi iseennast süstinud ei ole.
Kodanik 27. oktoober 2021 20:24
Millise kriminaalse seaduse alla läheb see, kui kaubeldakse mõjuvõimuga, et survestada tegema inimese tervist mõjutavaid tegusid? Mis siis kui need Sajad tuhanded inimesed võtavadki ennast töötuks. Ühiskond kukub ju kohe kokku. Pole enam kedagi, kes midagi teeks. Praegu arvatakse naiivselt, et inimene vaktsineerib selles surve, aga kui ei vaktsineeri ja jääb endale kindlaks? Tehakse selge otsus, et sajad tuhanded homsest enam tööle tulla ei tohi. Väga hea, see tähendab, et vaktsineeritud ametnikud peavad hakkama tegema tööpäevi, et elutähtsaid asju ülevalhoida. Edu!
küsimus 27. oktoober 2021 20:19
Kui teise inimese mõjutamise tagajärjel saab inimene tervisekahjustuse, kes siis vastutab. Milline on tööandja vastutus peale õhutamist tekkivate terviserikete korral? Kes õhutab, see ju võtab vähemalt enamuse vastutusest enda kanda? See on ju ilmselge? Kui suures osas tööandja peab vastutama rahaliselt, kui vaktsineerimise järel tekib töövõimetus või halvimal juhul peretoitja surm? Kas on ettenähtud rahalised vahendid selleks puhuks?
27. oktoober 2021 17:17
koopainimene 27. oktoober 2021 17:13
Mind ei kiusa keegi! Koopas söön ja koopas kakan.
v 27. oktoober 2021 16:35
Miks saadetakse oma arvamust modeleerimiseks Õhtulehes See näitab kui kallutatud on ajakirjandus.
lendu lastud sõna võib tappa inimese nagu sigarett hobuse 27. oktoober 2021 17:21
Sõnal on suur jõud selleks ka suurendatud hoolitsus, et ei osaleks raskes kuriteos inimene väike
27. oktoober 2021 16:14
Mida v1ttu! 1. november on ju tööpäev. Ainult lakekrantsidest pensionärid saavad poe taga vaktsiini teha.
kas midagi on, vilttu 27. oktoober 2021 17:23
Teil on õigus ja ka õigus vait olla.
Che 27. oktoober 2021 15:39
Kui selliselt seda vaktsineerimiskampaaniat läbi viiakse, siis pole vist varsti enam kahtlust, et tegemist on tegelikult mingi süütu vitamiinilahusega.

Tahan kuulata korraga mõlemat poolt 27. oktoober 2021 15:03
Tekitage avalik diskussioon vaktsiinipropagandistide ja vaktsiiniskeptikute vahel. Las mõlemad pooled löövad enda faktid ja tõestusmaterjalid lauale. Ja siis räägime edasi.
uku 27. oktoober 2021 15:32
Ehk korraldame diskussiooni Hando Tõnumaa ja Arkadi popovi vahel? See on nagu vastu tuult k.....
Emand 27. oktoober 2021 14:24
Mitte ükski vaktsiin (rääkimata praegusest katsetamisjärgus olevast) ega retseptiravim ei ole OHUTU! Ja neid ei reklaamita ega propageerita! Seega, lugedes seda artiklit, tekib tunne, et toimumas on midagi palju kurjemat kui koroona!
Isand 27. oktoober 2021 14:28
Rääkimata sellest, et inimestele peale suruda ähvarduste saatel
kõik riskid ei realiseeru, oleneb ka inimesest 27. oktoober 2021 15:00
Elada ongi ohtlik ja kogu aeg on ohud me ümber ja mõningad on nii suureks muutunud, et on surmarisk
Andres 27. oktoober 2021 15:24
Võtan igapäevaselt vererõhku alandavat retseptiravimit. Pikaajalise tarvitamisega ta kindlasti mõjub mujale ka, aga laseb mul normaalset elu elada, ikka parem, kui insuldi tagajärljel juurviljaks muutuda ja teistele koormaks olla. Sama vaktsiiniga, targem on ennetada seda viirust, mitte pärast haiglaid koormata oma jonni pärast. Ja keegi pole teid ähvardanud, tulge maa peale.
To: Andres 27. oktoober 2021 15:45
Ikka peab tegema puust ja punaseks. Sa tarvitad kindlasti ravimit, mis on ennast tõestanud, kida arst sulle välja kirjutab! See sama ravim aga ei pruugi mõjuda sama haiguse puhul teisele inimesele! Minu emal läks üle poole aasta enne kui õiged rohud peale sai. Muudkui katsetati ja prooviti. Kogu aeg olid mingid jamad. Enesetunne halvenes, unetus, isutus ja mida kõike veel need erinevad ohud kaasa tõid. Nüüd saab õigeid ravimeid ja kõik ok, kuigi ta ka kurdab vahel, et küllap mõned näidud on rohtudest. Aga meie räägime hetkel vaktsiinist, mis pole isegi veel ennast tõestanud!
To: Andres 2 27. oktoober 2021 15:50
... Seda nö vaktsiini lihtsalt hüsteeriliselt üritatakse kõikdele inimestele valimatult sisse süstida! Nagu loomakarjale! Ütle mulle MIKS??? Kui mitte keegi tegelikult ei tea, MIS selles pudelikeses tegelikult on! Ja need, kes teavad, need on VAIT! Ja see on ka üks põhjuseid, miks lepingud vaktsiinitootjatega on salastatud! See võib olla vabalt mingi suvaline süütu vedelik millega illget pappi kokku aetakse! Ma ei näe siin puud põhjust - MIKS seda ollust selliselt propageeritakse ja peale surutakse!?
Teeline 27. oktoober 2021 18:38
Andres / täna 15:24- le Sa võtad vererõhku alandavaid ravimeid. Aga kõikide vaktsiinide kõrvaltoimeks on vererõhuhäired, südamerütmihäired, tromboosioht, liigeste-lihastevalud. Kui su vererõhk, (mida sa praegu ravimitega normis hoiad), hakkab mängima 100 - 200+ vahel, siis töötegijat sust enam pole. ja lause "kui sa ei vaktsineeri, siis vallandan" on ähvardus! Kusjuures ma ei ole vaktsiinivastane, lihtsalt ei soovi oma kaasuvate haiguste jaoks sütikut.
eestis 27. oktoober 2021 14:07
ei olekski olemas meditsiinikriisi kui sellist, kui valitsus oleks võtnud vastu pandeemia-aegse eri-seaduse : kõik need, kes tõenduspõhist meditsiini ei tunnista, kõik need haiglatest välja, vastu võtta vaid need, kes seda tunnistavad ja kriis oleks juba järgmisest nädalast möödas . seni kuni valitsus tegeleb sõja -olukorras vaenutsejate poputamisega ja vägisi ravimisega, seni see kriis ka püsib .
Teadus 27. oktoober 2021 14:51
Tõenduspõhine meditsiin ütleb meile täna seda, et koroona-vastane vaktsiin on poolik, toores preparaat. Pluss see fakt, et tegelikult puudub teadusel täna igasugune teaduspõhine ingo vaktsiini mõjude kohta. Härra Merits suvatses ka tähelepnu pöörata sellele, et valitsus on eraldanud NULL eurot koroona kui sellise ja koroonaga kaasneva uurimiseks. Palun edasta mulle ja ka teistele TEADUSPÕHISE meditsiini otsust koroonavastase vaktsiini kohta!
Teeline 27. oktoober 2021 18:27
Aga milleks võta haiglasse tõenduspõhist meditsiini uskuvad vaktsineeritud? Nad ju ei haigestu, ja kui, siis kergelt! Aga meil surevad ka täisvaktsineeritud. Ja kes seda viirust levitavad? Kas vaktsineerimata, kes teevad kõik endast oleneva, et viirust eemal hoida, või vaktsineeritud, kes paberilipakas või nutikas peos rind kummis ees igale pool litutamas käivad - meie tohime, isegi siis, kui oleme lähikontaktsed või positiivsed. Võtke Kaljurannast eeskuju!
Läti tee on hea lahendus 27. oktoober 2021 13:49
Ehk ei pea kedagi vallandama aga tööle ei saa vaximata.
Samuel 27. oktoober 2021 13:25
Minu töö on selline, et suhtlen igapäevaselt paljude inimestega igasugustel teemadel. Nagu taksojuht või barman /kuigi kumbki ma siiski ei ole/. Ja kuulen inimestelt vaid üht - mitte keegi ei ole koroonavastane, keegi ei ole vaktsineerimisvastane. Küsimus on AINULT usaldamatuses, valitsuse agressiivses ja inimvaenulikus vaktsineerimispoliitikas ja usutakse-kuulatakse pigem rohkem laiast maailmast tulevaid spetsialistide, teadlaste jutte ja videopöördumisi kui meie kohaliku konnatiigi oma. Sest meie arstid, teadlased, ei ole mitte kunagi lahanud vaktsiini teemat sisuliselt. Ainult vaktsineeri!
uku 27. oktoober 2021 15:30
Kui meie teadlased ja arstid lahkaks teemat põhjalikult, siis on see enamusele nagu hiina keel, millest midagi aru eisaa. Ei ole mõtet vaeva näha.