Poliitika

Katri Raigi nimekiri alustas Narvas koalitsiooniläbirääkimisi Eesti 200ga (5)

Toimetas Elis Kusma, 22. oktoober 2021 16:42

Foto: Robin Roots

Narvas valimised võitnud valimisliit „Katri Raigi nimekiri“ on allkirjastanud ühiste kavatsuste protokolli erakonnaga Eesti 200 ning alustanud koalitsiooniläbirääkimisi.

Valimisliit „Katri Raigi nimekiri“ pälvis 43,9% valijate häältest ning sai Narva volikogus 15 kohta. Ainuvõimust jäi valimisliidul puudu üks mandaat.

Samal teemal

Eesti 200-l on Narva uues volikogus kaks esindajat.

Eesti 200 Narva osakonna juhi Denis Larchenko sõnul oodatakse uut koalitsiooni Narvas juba pikisilmi. „Eesti vajab täna muutust, aga veelgi rohkem vajab seda muutust Narva ning mul on väga hea meel, et need muutused algavad just meie kodulinnast. Meie tahame tuua muutust juhtimiskultuuri, mis peab olema edaspidi läbipaistev ja koostööle orienteeritud,“ rõhutas Larchenko. „Linn peab tegutsema linnaelanike huvides nii, et Narva elanikud ka päriselt tunneksid, et neil on siin tulevikku,“ lisas Larchenko.

Katri Raigi sõnul on kõnelused alanud väga positiivselt. „Viimase nelja päeva jooksul oleme leidnud väga suure ühisosa. Me väärtustame Eesti 200 prioriteete, milleks on haridus- ja sotsiaalküsimused. Omalt poolt soovime kindlasti rõhutada ka tööturu teemat ja väärikat palka,“ rõhutas Raik.

Erakond Eesti 200 ja valimisliit „Katri Raigi nimekiri“ ei välista ka koalitsiooni laiendamist ning võimalikku koostööd valimisliiduga „Elagu Narva“.

Samal teemal

20.09.2021
Jevgeni Ossinovski: „Sotsid Tallinnas koos Urmas Reitelmanni ja Henn Põlluaasaga mingit Kõlvarti vastast koalitsiooni tegema ei hakka, see oleks naljanumber.“
18.09.2021
ÕL VIDEO | Katri Raigi võit Narvas: sotsioloogiline uuring lõi hea pildi, mida kohalikud soovivad
17.09.2021
ÕL VIDEO | Paljusid narvakaid köidab EKRE