Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis 24. oktoober 2021 11:27

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Põnevatele teemadele spetsialiseerunud terapeudi Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on erilise kirega just parapsühholoogiaga tegelev selgeltnägija ja terapeut Inga Rämson.

Vaata põnevat videot!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Põnevatele teemadele spetsialiseerunud terapeudi Dali Getter Karati ja Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on erilise kirega just parapsühholoogiaga tegelev selgeltnägija ja terapeut Inga Rämson. Vaata põnevat videot!

Selgeltnägija Inga Rämson tajus oma võimeid juba lapsena ning ta tunneb inimeste aitamises oma kutsumust ja missiooni. Inga vanaema, olles tuntud taimedega ravitseja, õpetas teda nägema esmalt aurasid ning ajapikku lisandusid ka muud vaimsed teadmised.

Rämson omab selgeltnägija professori kraadi Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägemise ja Energiateraapia Akadeemiast. Sensitiivi areng on elukestev, seetõttu peab Inga väga oluliseks enda selgeltnägemisoskuste pidevat täiendamist ning koostööd kolleegidega. Järjest enam õpetab ta oma teadmisi ka teistele huvilistele.

Edasi lugemiseks:

VÕIDA RAHA!

Telli Õhtuleht Kirjastuse digipakett ja saad

Vaata võimalusi
  • ligipääsu kogu Õhtulehe tasulisele sisule
  • vähem reklaami
  • jagada lugemisõigust nelja sõbraga
  • võimaluse võita 100 € lisatulu kuus
Näita vähem
1 € / kuu11.99 € / kuu
-92%
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
3.99