Sisuturundus

Kreditex Ühisraha sõbrakampaania: kutsu sõber investeerima ja teeni endale lisatulu! 

Kreditex, 29. oktoober 2021 11:57

Investeerimisega tekib tihtilugu hasart ja soov aina rohkem uut raha kasvama panna, ent kahjuks pole paljudel seda võimalust. Ning sageli tuleb oodata jälle järgmist palgapäeva, et siis oma igakuine summa uuesti investeerida.

Tegelikult on veel üks võimalus, kuidas endale investeerimiseks lisaraha teenida. Just praegu on käimas Kreditexi Ühisraha portaalis sõbrakampaania, kus kõigil registreeritud investoritel on võimalik teenida kuni 500 eurot boonust lisaks. Kui sina oled juba teadlik, miks ja kuidas Ühisraha portaalis tulusalt investeerida, siis jaga seda kogemust ka oma sõpradele, see on teile mõlemale kasulik.

Mida selleks tegema peab? 

Nagu kampaania nimi juba ütleb, tuleb investoril boonuse saamiseks kutsuda lihtsalt enda sõber või sõbrad Kreditexi Ühisraha portaali investeerima. Kui sinu kutsutud sõbrad alustavad portaalis investeerimist 30 päeva jooksul, teenidki sina lisaboonust.

Mida rohkem sõpru kutsud ning mida suurema summa nemad investeerivad, seda suurema summa teenib kutsuv investor. Kreditex Ühisraha tegevjuhi Jekaterina Rozenštrauchi sõnul makstakse hetkel investorile boonuseks 5% sõbra tehtud investeeringult. „Näiteks kui sinu kutsutud uus investor paneb sisse 500 eurot, saad sina selle pealt koheselt ka 25 eurot boonust,“ selgitas ta.

Kutsutavate hulk ei ole piiratud, saada soovituslink oma sõpradele, leiad selle oma investeerimiskontol. Mida rohkem inimesi sa portaali investeerima tood, seda suurema tõenäosusega teenid rohkem lisatulu. Sõbrakampaania on loodud just sulle, logi sisse oma kontole ja jaga soovituslinki sõbrale juba täna!

Kui sina ei ole veel põnevasse investeerimismaailma sisenenud, siis uuri lisa Kreditex Ühisraha portaalis investeerimise blogis. Vaata, milliseid võimalusi ja tasuta mugavusteenuseid pakutakse, loo omale investorikonto siin ja pane oma säästud teenima.

Edukat investeerimist!

Kreditex Ühisraha

www.kreditex.ee

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist tutvuge finantsteenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerige meie spetsialistidega.