Kommentaar

Juhtkiri | Nõuame vaktsiinikahjude fondi!

Ohtuleht.ee, 13. oktoober 2021 23:03

6 KOMMENTAARI

x
xmx/ 14. oktoober 2021 21:21
Kallis mmode---ja minul tekkis juba tunne,et me mõistame teineteist.Oeh,jummala vale tunne .
ü
Ülim ülbus ÕL-ilt/ 14. oktoober 2021 12:07
Kes nõuab? Šmutov hakkas Päikesevalitsust kritiseerima?? - ei -või -olla.
n
Njah/ 14. oktoober 2021 11:31
Kui need koroona vaktsiinid niivõrd ohutud on, miks siis vaktsiini kahjude fondi vaja on? Kui need vaktsiinid nii efektiivsed on, miks siis juba 1/3 topelt vaktsineeritutest haigla ravi vajavatest koroona haigetest moodustavad? Ja miks ei räägita palju haigla ravil ühe vaktsiini toosi saanuid või läbi põdenud inimesi on? Kui keegi pole tähele pannud, siis uuringuid vaktsiinide kohta viimasel ajal ei tule, kas siis pole sobilikud avaldamiseks?! Kirjutaja on küll vaktsineeritud, kuid sooviks ikka neile küsimustele vastuseid! Lp ajakirjanikud uurige/kirjutage?!
k
Kats/ 17. oktoober 2021 09:20
Lisaks koroonale on suuremal osal vaktsineeritud haiglasse sattujatel inimestel kaasuvad haigused. Nö täiesti terved vaktsineeritud inimesed haiglasse ei satu. Kuna inimeste organismid on väga erinevad, siis tekib ka vaktsineerides erineva tasemega kaitse. See on asi, mida mitte keegi maailmas täpselt ennustada ei oska kui palju antikehi just konkreetsel inimesel tekib. Mina olen vaktsineeritud ja pole kunagi arvanudki, et see mind 100% nakatumise eest kaitseb, küll aga suurendab võimalust, et mu immuunsüsteem tapab viiruse enne kui see võimust võtab ja ma haigestun või aitab kergemini põdeda.
m
millega/ 14. oktoober 2021 10:42
siis seletada,et hiljuti surid 2 täielikult vaktsineeritut
m
Maali/ 13. oktoober 2021 19:38
kui need va-ktsiinid on nii ohutud (ilma lühi-ega pikaajaliste kõrvalmõjudeta), et neid pressitakse peale lastele ilma vanemate teadmata ja paljude haiguste tõttu kehvas seisus vanuritele, siis miks keegi ei vastuta mõne üksiku kõrvalnähu eest. ei tootjad, ei va-ktsiini tellinud riigid. no ikka juhtub, et miljoni süstitu kohta tekib paar raskemat kõrvalnähtu. asi see siis on miljardäridest va-ktsiinitootjatel mõnda tuhandet jevrikut lehvitada...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee