Eesti uudised

Kas politsei võtab esileedi Sirje Karise kaitse alla? (21)

Siim Randla, 13. oktoober 2021 05:47
Foto: Stanislav Moškov

„Vastavalt seadusele võetakse kaitse alla president ja tema perekond, kõiki lähisugulasi kaitse alla ei võeta, vaid seda vajadust kaalutakse eraldi,“ on politsei vastus sellele, et esileedi Sirje Karis on teatanud, et kogu aeg ta Kadrioru lossis ei ole, vaid elab Tartus.

Septembri lõpus andis „Ringvaates“ intervjuu presidendi Alar Karise abikaasa, Tartu Linnamuuseumi direktor Sirje Karis, kes esialgu kodust välja kolida ei plaani. „Ma täidan kõiki protokollis ette nähtud tegemisi, aga siis ma olen veel Sirje Karis ja praegusel hetkel ma olen Tartu linnamuuseumi direktor, siis ma olen muidugi veel viie lapse vanaema ja kolme lapse ema ja nii edasi, ja nii edasi,“ tõdes ta ja lisas, et kui ta enam ei jaksa ning kõik hakkab üle jõu käima, siis ta teeb oma järgmise otsuse, vahendab ERR.

Politsei- ja piirivalveameti pressiesindaja Leana Loide sõnul võetakse vastavalt seadusele kaitse alla president ja tema perekond. „Kõiki lähisugulasi kaitse alla ei võeta, vaid seda vajadust kaalutakse eraldi. Seda kuidas kaitset rakendada, otsustame vastavalt ohuhinnangule ja hetkeolukorrale,“ selgitas Loide.

Samal teemal

11.10.2021
FOTOD | Tim Bluz: Sirje Karisel on potentsiaali saada moeikooniks!
03.09.2021
Uue presidendi poeg Martin Karis: „Pärast sauna ma isaga poliitikast ei räägi.“
31.08.2021
Sirje Karis: „Alar oli minu esimene armastus juba koolis ja see on tänaseni vastu pidanud.“
31.08.2021
UUS ESILEEDI | Kes on värskelt presidendiks valitud Alar Karise abikaasa Sirje Karis?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee