„Puuduta mind“ - saatekülaline Tiit Trofimov; saatejuht Anu Saagim

Video: Hannes Dreimanis
Anu Saagim | Video: Hannes Dreimanis 16. oktoober 2021 23:19

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on just poelettidele jõudnud biograafia „Lõpp on algus. Julgus elada iseendana“ üllitanud enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Räägime andestamisest ja südame avamisest.

Vaata videot!

Igal nädalal kostitame sind põneva veebisaatega „Puuduta mind“, kus külalisteks on nõiad, šamaanid, ravitsejad, ufoloogid, haldjad, elukunstnikud, teadlased, koolitajad, hüpnotisöörid ja paljud teised põnevad persoonid. Õhtulehe veebi loovjuhi Anu Saagimi seekordseteks külaliseks on just poelettidele jõudnud biograafia „Lõpp on algus. Julgus elada iseendana“ üllitanud enesearengu teejuht Tiit Trofimov. Räägime andestamisest ja südame avamisest. Vaata videot!

Miks on oluline andestada?

Enesearengu teejuht Tiit Trofimov soovitab oma raamatus „Lõpp on algus. Julgus elada iseendana“ andestada. Ta selgitab, et kui sa vabastad kurbuse ja valu, lased vanadest lugudest lahti ja oled praeguses hetkes, läheb su süda lahti ja sa andestad. Süüdistamise asemel tunned tänutunnet, sest isegi kui mõni sündmus või olukord oli sinu jaoks väga raske, aitas see sul kasvada ja saada selleks inimeseks, kes sa täna oled.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99