Eesti uudised

Puuküürnik tervitas väljaviskajaid bensiinikanistriga ja lubas ennast koos majaga põlema panna (16)

LISA KOMMENTAAR

Huvitav 11. oktoober 2021 11:08
...et bensiini jõuab osta aga üüri maksta mitte?
Surilinadel puuduvad taskud 11. oktoober 2021 00:34
Hea on siin ilmas vaid see, et keegi ei ole surematu ja lahkudes ei saa oma maist rikkust kaasa võtta. Nii et edu vara kokku ahnitsemisel. Suursugune käitumine on see, kui jõukamad aitavad neid, kes vajavad abi.
Toida mis sa toidad hunti, hunt vaatab ikka metsa poole 11. oktoober 2021 09:43
Õpitud abitust jäädki aitama. See kamp ei hakka kunagi tööle!
Süüdimatud inimesed 11. oktoober 2021 10:40
Mina tean näiteks hasartmängurist puuküürnikku. Riik ja rikkamad peaks siis aitama? Palk on inimesel mitmekordne Eesti keskmine. Lõbusalt ja süüdimatult tahaksid äkki kõik elada ja pärast pillida, et nii raske on.
to Surilinadel puuduvad taskud 11. oktoober 2021 13:01
nii lolli juttu on raske kommenteerida.
Aitab neist üüriärikatest 10. oktoober 2021 22:35
Kui riik ikka oma rahvast hoolib, siis peab hakkama ehitama üürimaju, olenemata asukohast. Üürihinnad võrreldes meie palkadega, on lakke aetud ja toimub kiire rikastumine! Üürnik peab korteris elama kui sulgpatjadel, et kõik püsiks uus. Kui midagi ära kriibid ära, siis on omanik on kohe kallal. Ka omanik võiks teada, kõik mida kasutatakse, see ka kulub! Ega üürikorter ei ole mingi näitusesaal.
e. 10. oktoober 2021 23:10
Ei saa uusi üürimaju ehitada nagu vene ajal, mil kerkisid terved 5+ korruseliste üürimajade rajoonid. Kust see betoon tänapäeval, mil kõik on fuffel, võetakse? 2-3x nikist-näkist ehitatud kortermajad võtaks liiga palju ruumi ja seinad kostaksid veel 3x rohkem läbi kui veneaegsetel paneelikatel. Või on keegi erinevalt minust märganud Eestis massiivsete 5x-te paneelikate kerkimist?
Kuule ,üürnik 10. oktoober 2021 23:13
Sa ise ka ei tahaks,et sinu korterit rikutakse.Kes sul keelab osta korterit ja selle pärast väljaüürida.Keegi ei pea midagi ehitama.Ise peab muretsema oma eluolu üle.
Kõik ei saa olla rikkad 11. oktoober 2021 00:16
Tore öelda, et muretse omale see korter. Pangad ei anna madalapalgalistele eluasemelaenu! Sellepärast peavadki nad üürima ja enamus oma palgast üürnikele ära maksma. Sotsiaalkorterit ootavad tuhanded inimesed.
Planeet ei ole kummist 11. oktoober 2021 00:21
Reformierakond seisab vastu üürimajade ehitamisele. Muidu lüüakase üüriturg segamini ja mõned üürileandjad ei saa enam suurt tulu! Mujal maailmas elab suurem osa elanikkonnast üürikorteris. Või arvab mõni tõesti, et iga inimene peaks maakeral just oma krundiga maja omama? Planeet ei ole kummist!
11. oktoober 2021 09:40
Alati leidub mõni lmupen, kes süüdistab oma rumalustes, sigadustes ja saamatuses riiki! Ainus eesmärk on sellistel parasiteerida kaaskodanike arvel!
e. 11. oktoober 2021 09:42
Tegelikult oleks tõesti üürimaju vaja ehkki on ette teada, et kõik praegused võimuparteid kubisevad korruptsioonist ja üürikorterite jagamine muutuks räpaseks mõjujõu & vastuteenetega kauplemiseks. Ehk 20% üürilesaajatest oleks tõeline sihtgrupp. Ühte maakonnalinna ehitati moodne üürimaja üle 30 aasta. Välja kukkus päris kena, meenutab noid tsaariaegseid häärbereid, kuhu nõukaajal majutati 7-8 eri leibkonda. Uude üürimajja tehti kuni paarkümmend (või vähem?) korterit. Elanikud on vaesed, linna/riigi kulutatud miljoneid tagasi teenida ei suudaks. Aga kas tavalised tööinimesed suudaks?
imestaja eesti riigist 10. oktoober 2021 22:27
Raudsed närvid ja raudne rahakott peab olema üürileandjal...
Kunagi ei või teada, mis järgmine päev või aasta toob! 10. oktoober 2021 23:37
Nii ja naa!!! Alati ei ole üüriline süüdi! Omanike on igasuguseid nii nagu ka üürilisi!!! Võin julge lt öelda, et olude sunnil olin ka ise üüriline ja mul ei olnud kordagi ühegi oma nukuga mingeid lahkhelisid! Kolima pidin küll , aga sellepärast, et maja, kus elasin läks kap. remonti ja hiljem avas nes võimalus töökoha le ligemale kolida. Mingeid pahandusi ei olnud. Vastupidi, omanikul oli kahju, et ära kolisin. Käitusin korralikult, ei lärmanud ja hoidsin korteri korras. Ja nii koguaeg! Aga üürimajade ehitamine on küll hea mõte!!! Inimesi on erinevaid, elus tuleb paljutki ette.
vahel juhtub 10. oktoober 2021 22:27
ega siis eestlane ole puuküürnik iialgi Aga kas nimetatud daamel said Metsamaa müügist laekunud honorar otsa ?
Metsamaa müügist laekunud honorar otsa ?-le 10. oktoober 2021 22:28
Kas ta müüs metsamaad?