Eesti uudised

Haapsalu lapsetapja pole ainus – mitu eluaegset vangi käivad müüride vahelt väljas tööl või õppimas

Kristjan Väli, 9. oktoober 2021 11:32

7 KOMMENTAARI

a
Aitaks/ 10. oktoober 2021 15:54
kui need otsustajad pannakse vastutama, kui vabaks lastud pätt järjekordse teoga hakkama saab.
p
Pahane linnakodanik/ 10. oktoober 2021 11:41
"Seda, kas konkreetset vangi saab avavanglas hoida, otsustatakse tema riskide põhjal. Riskide hindamisel arvestatakse, kas ta on läbinud vajaliku ravi ja sotsiaalprogrammid..." 6. okt EE's ilmunud artiklis on Otškalenko kohta selge sõnaga öeldud, et viimane keeldus sotsiaalprogramme läbimast. Tahaks nüüd küsida, et millise kohaga see lugupeetud kohtunik mõtles, kui ta O. vabakäigu-vangiks lubas? Ega neid lapsepilastajaid see sots programm tõenäoliselt ei suudagi ravida, aga seda enam - KUIDAS on selline inimene vabaduses? Keemiline kastreerimine oleks ainus variant selliste puhul
õ
Õudne/ 10. oktoober 2021 09:27
Kes on sellise seaduse autorid ? Need eluaegsed on ju korduvalt tapnud ja eriti jõhker lastetapja ja vägistaja kes nüüd loodab vabadusse saada - miks siis muidu talle avavangla lubati.
m
mida vakki/ 9. oktoober 2021 17:32
ustimenko tahaks koos kaldaga ka vabaduses kõndida
a
Anni/ 9. oktoober 2021 15:47
Mitte kurjus ei ole see, mis nende vastu tunnen. Hoopis hirm!!! Kes tema sisse näeb ja kes garantii annab. Kui muidu ju selge, et keegi ei saa teise käitumise eest täielikult vastutada, siis kord üheskonnast eraldatud mõrtsuka vabadusse laskmise otsustajale tahaks küll selle vastutuse panna!
u
Uraa/ 9. oktoober 2021 12:40
Ja seal "müüride vahel" on neil kindlasti paremad elutingimused ja ravi kui paljudel siinsetel vabaduses kodanikel?
p
9. oktoober 2021 11:58
Probleem võib peituda selles, kui õigusemõistjad ei taju enam pika karistusaja põhjustanud otsuse tagamaid.Teisisõnu lokkab justiitssüsteemis se-niilsus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee