Sisuturundus

Just need on kõige sagedasemad vead, mida tehakse ketodieedile minnes! 

Keto dieet, eile 12:38

Suurem osa tuntud dieetidest näevad ette näljutamist, kalorite lugemist ja kogu protsess on ebamugav. Samuti ei vähene nende dieetide ajal isu maitsva toidu järele. Lausa vastupidi, see vaid kasvab. Keto dieet aga lubab süüa kõike ilma kaloreid arvestamata ja põletada rasva jõusaalis higistamata, tagades salenemise ajal ka suure energiataseme.

Mida teha, kui liigse kehakaalu ja rasvumise tõttu ei näe sa hea välja ega tunne end hästi?

Juhtivate tervise- ja heaoluekspertide uuringute kohaselt on just Keto dieet kehakuju ja kaalu parandamise parim lahendus.

Ei mingit näljutamist, näljatunnet ega rasva kogunemist…

See kõik on võimalik! Keto dieet võimaldab sul nautida lemmiksööke ja kaalu kaotada ning tunda end energiliselt.

Üks peamistest põhjustest, miks enamik inimesi Keto dieediga kaalust alla ei võta, on see, et nad eemaldavad toitumisest liiga kiiresti süsivesikud ja suhkrud, mis viib keha aga šokiseisundisse.

Kui soovid sujuvat ja tervislikku üleminekut Keto dieedile, et kiiresti ja lihtsalt kaalust alla võtta (ja saavutatu pikemas perspektiivis ka alles hoida), loe edasi, millised on peamised välditavad vead.

1. viga: Protsessiga kiirustamine

Internetis ja teleris on palju teavet, et seda õigesti järgides on Keto dieedi abil võimalik mõnikümmend liigset kilo (või isegi rohkem) nii-öelda ära põletada. Kõnealuse toitumisstrateegiaga on üle maailma sajad tuhanded naised ja mehed edukalt kaalu kaotanud. On tõestatud, et Keto dieet töötab ja tulemused kõnelevad enda eest. Inimesed muutuvad täielikult, jättes igaveseks hüvasti lotendavate käte, ümarate reite ja paksu kõhuga.

Kuid enne Keto dieediga kaalu langetama hakkamist pea meeles, et ilma professionaalse toitumisspetsialisti põhjalike teadmiste ja järelevalveta võib katse Keto dieediga kaalust alla võtta välja kukkuda hullem, kui ette võid kujutada. Juhtivate terviseekspertide hinnangu kohaselt on Keto dieet selline dieet, mis tugineb professionaalsetel teadmistel. Ilma kavata Keto dieediga alustamine on lühiajaline lahendus, mis tõenäoliselt mingeid tulemusi kaasa ei too.

Vaata, mis võib juhtuda, kui alustad Keto dieeti ilma sulle kohandatud kavata.

●      Tarbid suhkrut ja maiustusi edasi, sest sul puuduvad teadmised tervislike magustoitude valmistamiseks ning tunned regulaarselt energiapuudust, mida leevendad ebatervislike maiustustega.

●      Sööd toidukordade vahel suupisteid ja snäkke edasi, sest toitumiskava ei taga kõiki vajalikke toitaineid ja kõht on pidevalt tühi.

●      Kehakaal ei lange, otse vastupidi − see võib tõusta.

Selle asemel soovitavad juhtivad toitumisspetsialistid kinni pidada professionaalsest ja isikupärastatud kavast, mis on koostatud sinu kehatüüpi, vanust, toitumist ja tervisliku seisundi eripärasid arvesse võttes.

„Selleks et oma tervist mitte kahjustada, otsi spetsialistide abi ja soovitusi, kuidas Keto dieeti õigesti järgida. Vali raha ja aega kokku hoidev meetod, mis sinu tervist ei ohusta!“

2. viga: B-vitamiini puudus

Kas on tuttav tunne, et süsivesikute vähendamise ajal valdab väsimus? Selle põhjuseks võib olla B-vitamiini puudus.

B-rühma vitamiine leidub peamiselt tervetes terades. Nende puudus võib põhjustada väsimust, vähendada energiataset ja aeglustada kehakaalu langetamist.

Kui sinu dieedikava on teisalt aga hästi läbi mõeldud, tarbid Keto dieedi jaoks sobilikest toiduainetest palju B- ja muid vitamiine. Pead vaid õigesti sööma, et kõiki toitaineid ja vitamiine saaks vajalikes kogustes.

Keto dieedis on soovitatav süsivesikute kogus umbes 5% meie kalorite koguhulgast. Keto dieeti alustades kipub süsivesikute selline vähendamine olema keeruline ja see on normaalne. Kui soovid saavutada ketoosiseisundi ja seda säilitada, on see siiski oluline. See on ainus viis, kuidas hakata põletama 15 kilogrammi või rohkemgi.

Pärast esimest kahte nädalat muutub protsess lihtsamaks, sest keha hakkab ära harjuma! Seepärast tasub kindlasti vastu pidada.

Kuidas saavutada Keto dieedi abil oma eesmärgid?

Kaalu toitainete koguse jälgimise võimalust äpiga Certified Keto Diet.

3. viga: liiga palju proteiini!

Valk on asendamatu toitainete allikas, kuid liiga suure hulga valgu tarbimine võib põhjustada terviseprobleeme ja kaalu langetamise viivitusi. Keto dieedi puhul peab süsivesikute asemel tarbima rasvu ja proteiini kogust tuleb suurendada vaid veidi.

Selle asemel, et kasutada Keto dieeti ettekäändena süüa nii palju peekonit ja lihapraadi, kui soovid, pea meeles, et sinu esmane eesmärk on tarbida selliseid tervislikke rasvu nagu pähklid, või, oliiviõli ja avokaado. Seega pea meeles, et igal ketosöögikorral peaks tervislike rasvade kogus olema tasakaalustatud ning paralleelselt tuleb kontrollida ka valgutarbimist.

4. viga: liiga vähe kiudaineid

Puuviljad ja täisteratooted sisaldavad palju kiudaineid, kuid Keto dieedis ei tohiks neid palju olla. Seetõttu pead olema eriti ettevaatlik, et päeva jooksul just vajalik kogus kiudaineid kätte saada.

Teisisõnu on kiudained ketoprotsessis väga olulised, see tähendab, et kui sa ei tarbi neid piisavas koguses, võid tunda näljatunnet või otse vastupidi, süüa liiga palju ja raske tööga saavutatu ära rikkuda.

5. viga: hormooni leptiini tasakaal

Leptiin on rasunäärmeid kontrolliv võimas hormoon. See annab sinu ajule märku, kui oled kõhu täis saanud ja süüa pole enam vaja. Kui keha toodab leptiini normaalses koguses, on isu kontrolli all ja vajalikus koguses rahuldatud.

Olukordades, kus keha toodab liiga palju leptiini, ei ole aju enam nii tundlik ja reageerib leptiini stoppsignaalidele palju aeglasemalt, sest neid saadetakse pidevalt. Seega tekib täiskõhutunne palju hiljem. See tähendab, et sööd sageli liiga palju ja sellega kaasneb muidugi kaalutõus.

Keto dieedi üks paljudest eelistest on, et see aitab leptiiniresistentsust vältida.

6. viga: internetist võib igasuguseid asju leida…

Internetist võib leida palju Keto dieedi koopiaid, ümber tehtud ja välja mõeldud retsepte, mille tagajärgede eest keegi ei vastuta. Sellise teabehulga korral on lihtne segadusse sattuda ja tekib mulje, et Keto dieeti saab järgida ka internetist leitud retseptide järgi. See võib aga tervise jaoks ohtlikuks veaks osutuda, sest Keto dieedi saavutused ei piirne ainult süsivesikute vähendatud kogusega! Keto dieediga kehakaalu langetamisel on mitmeid eeldusi, mida tuleb kõige täpsemini täita spetsialistide koostatud kava otseselt järgides. Veebist leitavad Keto dieedi retseptid on iseenesest justkui tervislikud, kuid neid kombineerides võib tekkida toiteväärtuste ebaproportsionaalsus, mis takistab kaalu langetamist.

Ära alustage Keto dieeti ilma spetsialistide abi ja teadmisteta, seda eriti siis, kui sa ei tea vastuseid järgmistele küsimustele.

●      Kui palju kaloreid peaksin tarbima, et kaotada rasva, mitte lihaseid?

●      Kui palju oleks tervislik ühes nädalas kaalust alla võtta?

●      Millised tervislikest toiduainetest on tegelikult kaloripommid?

●      Millised toidud ei sisalda suhkrut, kuid on siiski maitsvad?

●      Kuidas tarbida piisavalt kiudaineid ilma süsivesikute piirangut ületamata?

●      Kuidas tarbida piisavalt palju mineraalaineid ja vitamiine, et hästi magada ja saada rohkem energiat, samal ajal ka kaalu langetades?

●      Kuidas saada nendele küsimustele vastused ja kuidas Keto dieedi abil kiiresti kaalust alla võtta?

Kehakaalu ja riiete suuruse kiire vähendamise lahendus

Lihtsaim lahendus on isikupärastatud Keto dieedikava, mille on koostanud spetsialistid sinu vanust, füüsilist vormi, toitumisharjumusi ja terviseseisundit arvesse võttes. Saad selle oma arvutisse või telefoni 3 minuti jooksul.

Suure tõenäosusega kaotad just sellise kavaga targalt ja kiirelt 10 kilo või isegi rohkem!

Siin on inimesed, kes proovisid isikupärastatud Keto dieedikava vähemalt 20 päeva ja tulemused olid lausa šokeerivad…