ÕL TV | Õhtuleht

ÕL VIDEO | Liina Ariadne Pedanik tunnistab: pulmaplaanid on meil Marttiga tehtud! (2)

Merilin Lutsar | Video: Erki Pärnaku, Jevgeni Salihhov, 8. oktoober 2021 17:59

Tulevaste pulmakellade aimdus tekitab huvi pea igas neius. Duo Meedia hooaja avapeol kõnelesid sellest Õhtulehe ajakirjanikule Merilin Lutsarile (paremalt) Kristina Pärtelpoeg, pruudiseisuses Liina Ariadne Pedanik ja Brigitte Susanne Hunt.

Foto: Erki Pärnaku, Jevgeni Salihhov

Kuidas saada pruutneitsiks? Kihlatute Liina Ariadne Pedaniku ja Martti Halliku pulmaplaanide järgi pärinud Brigitte Susanne Hunt ja Kristina Pärtelpoeg valisid selleks õige otsese tee. Küsija suu pihta ju ei lööda!

Selle nädala alguses olid maas nii Facebook kui ka Instagram. Kuidas sisustasid sellal oma aega sisuloojatest kallimad Liina Ariadne Pedanik ja Martti Hallik? Nende päev sujus rahulikult. „Meil olid plaanid tehtud. Olime Brigitte Susanne Hundi juures ja vaatasime „Armastuse maleva“ esimest episoodi. See oli mingil määral sundpuhkus,“ rääkis Liina, kelle arvates oli tore, et kogu maailm oli pausil ning sai sotsiaalmeediast eemal olla.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.09.2021
ÕL VIDEO | „Armastuse maleva“ saatejuht Brigitte Susanne Hunt selgitab: tõin raha mängu oma hinnangu usaldusväärsuse tõstmiseks
05.09.2021
SISULOOJATE ÕUDUSUNENÄGU | Kuidas pidada vastu, kui sotsiaalmeedia lakkab töötamast? Suunamudijad sukeldusid nii TikToki kui basseini
02.08.2021
MÜÜGIJUHIST RAADIOHÄÄLEKS! Suunamudija Kristina Pärtelpoeg: ma ei armastanud seda tööd