Eesti uudised

APPI, FACEBOOK HAIHTUS! Linnar Priimäe võõrutusnähud: „Sa oled nagu halvatud!“ Jaak Madisoni hirm: „Väga halb, kui kõik munad lähevad ühte korvi.“ 

Laura Saks, 5. oktoober 2021 14:39

Mitmed aktiivsed Facebooki kasutajad leidsid, et lühike katkestus oli vastupidi värskendav. Samas oleks pikaajaline rike probleem.

Foto: Kollaaž (Reuters/Scanpix, Tiina Kõrtsini, Robin Roots, Martin Ahven, Aldo Luud)

Ligikaudu viis tundi ilma Facebookita! 4. oktoobri õhtul olid sotsiaalmeediakanalid Facebook, WhatsApp ja Instagram üle maailma rivist väljas. Kuidas aktiivsed Facebooki-kasutajad selle õhtu üle elasid? Mis oleks saanud siis, kui järgmisekski hommikuks poleks sotsiaalmeediasse pääsenud?

Mustamäe linnaosa vanemal Lauri Laatsil algas linnaosa koosolek 4. oktoobril 20.00 ja lõppes 22.30. Kuid koju jõudes tundis ta Facebookist puudust küll. See-eest oli hommik sisustatud. „Kuna ma kasutan Facebooki töö tegemiseks ja inimestega suhtlemiseks, siis olid seal kirjad ja teated, millele pidin hommikul vastama,“ seletab keskerakondlane Laats.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

05.10.2021
SISULOOJATE ÕUDUSUNENÄGU | Kuidas pidada vastu, kui sotsiaalmeedia lakkab töötamast? Suunamudijad sukeldusid nii TikToki kui basseini
05.10.2021
Facebooki, Instagrami ja Whatsappi tabas tohutu ülemaailmne rike