Maailm

Talveks valmistunud orav peitis ameeriklase auto kapoti alla tuhandeid pähkleid (17)

Toimetas Aare Kartau, 5. oktoober 2021 09:13

Käbikuninga „ohver“ pidi mootoriruumi osaliselt lahti võtma, et peidetud pähklitele ligi pääseda.

Foto: Twitter.com/Local12

Neli päeva kestnud reisilt naasnud ameeriklane avastas, et tema Chevrolet Avalanche pikapi mootoriruum on täidetud tuhandete kreeka pähklitega. Need oli sinna peitnud talveks valmistuv orav, kelle jaoks polnud see sugugi esimene kord sarnaseid vigureid korraldada.

„Võisin ainult olukorra üle naerda, sest seda on ka varem juhtunud,“ teatas autoomanik Bill Fisher kohalikus meedias. Ta nentis siiski, et sel aastal oli orav teinud rekordi – mees leidis mootoriruumist kokku seitse ämbritäit pähkleid, mis kaalusid ligi 80 kg, vahendab Fox News.

Fisheri sõnul kasvab tema kodu lähedal pähklipuu, mis toodab saaki kaks korda aastas. Mees märkis, et ta on ka varem näinud punakat oravat auto suunas sibavat. Kuna seda on juhtunud mitu korda, on ameeriklane üritanud oravakest sõiduki juurest minema peletada. Näiteks pritsis ta kapoti alla teravat cayenne'i pipra ja tabasco kastme segu, ent ilmselgelt ka see ei aidanud.

Igapäevaselt kindlustusagendina tegutsev mees kulutas seitse tundi pähklite eemaldamisele. Selleks pidi ta kapotialuse osaliselt ka lahti kiskuma. Põhjalikule tööle vaatamata märkis Fisher, et ilmselt ei õnnestunud tal kõiki pähkleid eemaldada. „Mõnda pähklit ei suutnud ma kätte saada. Need on raami sees peidus," nentis ameeriklane.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee