Sisuturundus

Krauss – eestimaised premium-klassi puhastusained, mille tõhususes on raske kahelda! 

Krauss, 5. oktoober 2021 16:47

Kohe on täitumas neli aastat ajast, mil Krauss Baltic OÜ tuli turule oma esimese tootega – Krauss Torupuhastusaine. See unikaalse koostisega seebikivi graanul, mille sisse on pandud alumiiniumiterakesi, on sedavõrd tõhus, et suudab lihtsalt ja kiirelt lõhustada nii juuksed kui lemmikloomakarvad, toidujäägid, samuti seebi ja muude puhastusvahendite jäägid.

Kuna ummistuse piirkonnas kasvab temperatuur kuni 80 kraadini, siis on tegemist ka tõhusa jäätunud äravoolu avamise ainega.

Kuigi Krauss Torupuhastaja on ülitugev aluseline puhastusaine, siis seda kartma ei pea – see ongi loodud kodukasutaja ohutust silmas pidades (nagu kõik Kraussi tooted). Ometi pole mingeid järeleandmisi tehtud toodete tõhususe ja loodussäästlikkuse arvelt. Samuti pole vaja muretseda, kas ta söövitab plastikut, keraamikat või torusid, sest toode lagundab peaasjalikult orgaanilisi aineid.

Nüüdseks on Kraussi tootevalikus kuus puhastusvahendit, mis kõik on 100% eestimaised ning mille läbivaks jooneks on maksimaalne tõhusus, ohutus ja loodussäästlikkus. Kasutajate tagasiside on, et tooted on ootamatult efektiivsed.

Kasutades Kraussi tooteid pesu- ja nõudepesumasina puhastamiseks ning katlakivieemaldajat espressomasina ja veekeedukannu puhastamiseks, aitad ka sina säästa loodust – seadmetel, mille vee soojendamise elemendid on puhtad, on ka elektri tarbimine oluliselt väiksem. Eriti on seda tunda pesumasinate puhul, kus veesoojenduselementidele ladestunud setete tõttu pikeneb oluliselt pesuprogrammide aeg. Põhjus on selles, et masinal kulub üha rohkem ja rohkem aega vee temperatuuri tõstmiseks etteantud piirini, mis aga omakorda tähendab suuremat elektrikulu ja kopsakamat elektriarvet.

Loomulikult pole puhaste seadmete madal energiakulu ainuke Kraussi toodetest saadav eelis, sest vesikeskkonnas olevad jäägid annavad tunda nii kohvi kui tee maitses ja nõude puhtuses. Pesumasina puhul mängib see kindlasti rolli ka pehme ja värskelõhnalise pesuna, mis saavutatakse ilma loputusvahendeid kasutamata, täpselt nii nagu uue masina puhul.

Tänaseks on Kraussi tooted saadaval paljudes poodides, vaata SIIT edasimüüjate loetelu!

Loomulikult on Kraussil oma e-pood www.krauss.ee, mis on nüüd täielikult uuenenud ning oluliselt kasutajasõbralikum ja rohkete makselahendustega.

Praegu toimub Kraussi e-poes ka mõnus hinnasadu ning KÕIK tooted on lausa 35% soodsamad!

Vaata Kraussi toimetamisi ka Facebooki keskkonnas SIIN!