Raimond Kaljulaid

Foto: Tiina Kõrtsini
Ekvard Joakit 1. oktoober 2021 17:08

Raimond Kaljulaid (SDE) kritiseeris sotsiaalmeedias teravalt Tallinna otsust avada kõik neli Põhja-Tallinna eelvalimisvõimalusega valimisjaoskonda Keskerakonnale soodsates piirkondades. Irooniliseks teeb kriitika asjaolu, et Kalamajas asunud eelvalimisvõimalusega valimisjaoskond kaotati tegelikult ära ajal, kui Põhja-Tallinna linnaosavanem oli – toona veel keskerakondlasena – just Kaljulaid.

Veel 2013. aasta kohalike omavalitsuse valimistel sai Põhja-Tallinnas lisaks Kopli Ametikoolile ja Stroomi rannahoonele eelvalida ka Kalamaja külje all Balti jaamas. 2017. aastaks oli see võimalus aga kadunud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

4. oktoober 2021 13:07
Vallad on suureks liidetud,kuid valimisjaoskondi on jäänud ainult mõned.Suure valla peale ainult 5,seda on liiga vähe.Niigi oleme ääremaa ja siis nüüd vaaata,kuidas ka valima saab.Seega jääb valimisaktiivsus kindlasti väikseks,kõigil ei ole autotki.
Jaanus 3. oktoober 2021 02:46
Ärge uskuge seda meest. Kaljulaid ei ole tegelikult see mees kellena ta ennast esitleb. Ja kõigele lisaks on ta ka veel sots. Mistahes riigis, kus sotsid on kasvõi lühikest aega võimul olnud, on pärast neid majandus peee... st lootusetult tuksis. Nad oskavad ilusasti lubada ja võõrast raha heldelt jagada, aga peale neid on alati drastiliselt maksukoormused tõusnud. Tulge ometi mõistusele ja uurige analüütiliselt nende tegevust maailma ajaloos.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS