Poliitika

PARADOKS! Raimond Kaljulaid tunneb puudust valimisjaoskonnast, mis kadus ajal, kui linnaosavanem oli tema ise (4)

LISA KOMMENTAAR

4. oktoober 2021 13:07
Vallad on suureks liidetud,kuid valimisjaoskondi on jäänud ainult mõned.Suure valla peale ainult 5,seda on liiga vähe.Niigi oleme ääremaa ja siis nüüd vaaata,kuidas ka valima saab.Seega jääb valimisaktiivsus kindlasti väikseks,kõigil ei ole autotki.
Jaanus 3. oktoober 2021 02:46
Ärge uskuge seda meest. Kaljulaid ei ole tegelikult see mees kellena ta ennast esitleb. Ja kõigele lisaks on ta ka veel sots. Mistahes riigis, kus sotsid on kasvõi lühikest aega võimul olnud, on pärast neid majandus peee... st lootusetult tuksis. Nad oskavad ilusasti lubada ja võõrast raha heldelt jagada, aga peale neid on alati drastiliselt maksukoormused tõusnud. Tulge ometi mõistusele ja uurige analüütiliselt nende tegevust maailma ajaloos.
1. oktoober 2021 18:27
Olen ka eelneva kirjutajaga nõus.Vald asub ääremaal ja suurem kui Tallinna linn.Aga bussiühendus on puudulik ja jaoskondi on ainult 5.Mis hääli te tahate saada.
1. oktoober 2021 17:58
Minu arvates on ka maakondades neid valimisjaoskondi liiga vähe.Kui tahetakse aktiivset osavõttu valimistel,peaks neid jaoskondi olema rohkem.Valijad on mugavaks muutunud.