Krimi

FOTOD KOHTUST | Naabrinaise tapmises süüdistatav Mati eitab kuritegu: „Absoluutselt ei tulistanud. Oma teada.“

Kristjan Väli, 1. oktoober 2021 10:07

9 KOMMENTAARI

l
Lapsi puuri ju ei pane/ 1. oktoober 2021 19:18
Kas Urmasel on maja olemas, et nii ebareaalseid mõtteid avaldab. Praegusel ajal ikka on noorematel inimestel väga keeruline üldse oma isiklikku elamispinda muretseda. Vimm paistab ka lastega üksikemade vastu olevat. Kui omal ajal ehitati maja aastaid ja ka korrusmajade kortereid oodati aastaid, vähemalt kodakondsusega inimesed. Jäi üle kuidagi kooperatiivkorter osta, mida tuli pangalaenuna tasuda 15 aastat. Kui on praegu toimiv firma, ettevõtlus või vastavalt haridusele ja oskustele väga hea töö ja palk, on see muidugi võimalik. Muidu kallis üürikas. Vana võib olla, aga mitte eluvõõras.
p
Pole Hullu/ 1. oktoober 2021 18:29
Küllap seal uksetaga käis Mati asemel Kalvi - Kalle trifftimas.
e
Ei õigusta / 1. oktoober 2021 17:12
Aga miks peab relvastatud inimesega üks naisterahvas rüselema mõtles et teeb relvituks v aga lastest on tõsiselt kahju kõige kallim inimene võeti ära masendav
s
Siin sõnad ei aitagi/ 1. oktoober 2021 16:01
Härra oli 60 aastane, kui ostis turult relva, aga mis mõttega? Kas kolides Lasnamäele? Kui tundis millegipärast vajadust kaitse järele, oleks pidanud mõnda teise rajooni elama asuma. Ehituskvaliteet kehv, kuna kostab kõik läbi, korter väike ja veel kahe mudilasega. Kellel oleks pidanud elukogemust ja oidu rohkem olema? Kole tegu tehtud, kauaks veel härrat, aga emata lapsed ja elamata elu.
u
Urmas/ 1. oktoober 2021 17:59
Aga miks see naisterahvas ei ostnud endale maja, kus lapsed oleksid võinud ööd-päevad läbi trampida niipalju kui süda lustib. Miks see hukkunud naisterahvas ei arvesta teiste kortermaja elanikega ja sinu arvates pidi see vanamees ostma korteri kuhugi, kus vaiksem? Ühiselu kirja pandud ja kirjutamata reeglid kortermajas kehtivad kõigile!
u
Urmasele/ 2. oktoober 2021 07:33
Nagu arutles üks paks keisrinna, et kui rahval pole süüa leiba - söögu siis kooke!?
s
Sõnatu/ 1. oktoober 2021 13:56
See on nii võigas ja andestamatu tegu, mul on lastest nii kahju, kes peavad elama ja kasvama ilma emata ja millise trauma nad said terveks eluks. See jääb neidl lapsi saatma ja mõjutama terve elu. See koletu vanamees lihtsalt oleks võinud õue jalutama minna või siis tütrele külla aga näed haaras hoopis püssi ja lasi kahe lapse ema oma koduuksel surnuks. Leian, et siis peaks see koletu töö teinud vanamees lastele elatist või kahju hüvitama, et nende ema tappis.
e
et siis/ 1. oktoober 2021 12:48
tütrele tunnistas, aga ajakirjanikele salgas . . . ?!
o
Oleneb/ 2. oktoober 2021 19:00
Kui ta tütrele kohe ütles, siis mõned sündmused võivadki mälulünki tekitada, nii et hiljem ei mäleta. Olen ise kokku puutunud, mitte küll kriminaalse situatsioonis.