Poliitika

Valimiskampaaniamürgel Jõhvis: politsei ei hakanud uurima tüdrukule elektritõukerattaga otsasõitu (15)

Siim Randla, 30. september 2021 05:04

Foto: Teet Malsroos

Politsei otsustas menetlust mitte alustada juhtumis, milles valimisliidu Jõhvikate kampaaniasärgis nooruk sõitis septembris Jõhvi muusikaväljakul keskerakondlaste valimiskampaaniaüritusel ühele tüdrukule elektritõukerattaga otsa.

Keskerakonna esinumber, riigikogu liige Martin Repinski rääkis Põhjarannikule, et nemad tutvustasid seal oma kandidaate ja pakkusid tasuta suhkruvatti ning õhupalle. Siis aga tulid sinna ka valimisliidu Jõhvikad särkides inimesed.

„Nad panid sinna kõrvale muusikat mängiva kõlari ja karjusid pidevalt meile vahele.“ Repinski sõnul tiirutasid sealsamas elektritõukeratastega ka Jõhvikate kampaaniasärgis noorukid. „Kutsusime neid korduvalt korrale, aga üks neist sõitis ühele tüdrukule otsa. Õnneks midagi tõsist ei juhtunud,“ sõnas Repinski Põhjarannikule.

Jõhvi politseijaoskonna juht Andreas Kliimant ütles Õhtulehele, et politsei on 11. septembril Jõhvi Muusikaväljakul juhtunu asjus suhelnud nii Keskerakonna kui ka valimisliidu Jõhvikad esindajatega. Selgitati välja tõukerattaga toimunud vahejuhtumi üksikasjad. Tänaseks on politsei otsustanud, et menetlust ei alustata.

Martin Repinski

Foto: Martin Ahven